Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, :brawo: właśnie tak to działa :)

 

ja miałam wczoraj podobnie - stałam w długiej kolejce i już się zaczęłam denerwować, nakręcać, aż w końcu powiedziałam sobie: to tylko nerwica, uspokój się, nic się nie dzieje. Dobrze jest. I wytrwałam w tej kolejce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień przebiegał całkiem przyjemnie, pracowicie, spokojnie. Do czasu....nastrój i spokój zburzył mi telefon od byłej teściowej, która od czasu do czasu kontaktuje się ze mną. Jest to osoba, która ma przedziwny dar "wampirzenia energetycznego", a do tego wszystkich i wszystko ocenia-oczywiście negatywnie!!

Nie znoszę tego, nie lubię mówić źle o ludziach. Nie potrafię tez być niegrzeczna, ale może trzeba by się tego nauczyć....????

 

-- 15 lis 2011, 23:30 --

 

Korba, co u Ciebie??? Dajesz sobie radę w pracy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tradycyjnie dzien mija w miare dobrze praca trening \koszmar zaczyna sie kazdego wieczora w momencie jak zaczynam zasypiac

zawsze wtedy zaczynaja sie ataki i tak mecze sie do 2 lub 3 potem jakos zasypiam a wstac musze o 5

i wstaje ale cholernie zmeczona.

wykoncze sie tym brakiem snu pomozcie mi

jak poradzic sobie z tymi nocnymi atakami??? :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fitmonster, też przez długi czas cierpiałam na brak snu, lęki różne.

Mnie pomogło...

http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/813301,ewa-foley-louise-l-hay-medytacja.html .......

 

to nagranie, którego słucham już ponad miesiąc. Co wieczór włączam przed snem...chyba tylko raz miałam problem z zaśnięciem. Wypróbuj, może i Tobie pomoże :?:

 

Życzę Ci tego, bo rozumiem, jak się czujesz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień zaczyna się bardzo dobrze, mam dużo energii :D z tatą odchorowujemy mamy chorobę i śmierć, tata ma gorączkę już od tygodnia, ja też mam gorączkę, no i do tego te torbiele (mogły się one wytworzyć pod wpływem stresu), ale musimy dać radę ;)

 

MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, chyba czas wypieprzać z tego kraju za zachodnią granicę.

Właściwie mnie nic tu nie trzyma.

Zaczynam rozumieć, jak brak stałego zatrudnienia może człowieka zdołować, doprowadzić na same dno i skłonić ku ostateczności.

kornelia_lilia a kto bedzie pracować na moją emeryturkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×