Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy w życiu poczulam ciepło płynące od ludzi. Całe ich wsparcie.To dla mnie zupelnie nowe uczucie.Nigdy nie przypuszczalam,że od strony ludzi mogę poczuć coś tak miłego.Dało mi to siłę,przyniosło ulgę,której nie czułam już od tak dawna.Już się prawie poddalam...wyciągnęliście mnie za uszy z największego bagna.I za to Wam dziękuję.Z całego serca dziękuję.Za to,że ze mną jesteście.

:great::great::great:

 

A jeżeli o mnie chodzi... Już podczas drugiej zaledwie wizyty u swojej nowej Pani stomatolog udało mi się spowodować, że w jej oczach pojawił się wyraz bezradności :hide::hide::hide:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, a co się robi z takim torbielem?

 

obserwuje się, powinny same zniknąć, mam kontrole w styczniu, a w ogóle to się okazało, że mam kilka takich dziadostw w sobie :roll:

wiesz co, bo ja też coś takiego wyczułam kiedyś, ale po jakimś czasie jakby to zniknęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kawę inkę? Niema nic lepszego jak kawa naturalna. Jak wypijam rano pierwszy łyk i cieszę się jak dziecko tak mi poprawia nastrój. Nie powiem że zawsze tak było musiałem na to pracować ponad rok. Ale uwielbiam smak kawy o poranku, kiedyś był papierosek jeszcze lecz nie musze pisać dlaczego go teraz niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×