Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dziś u psychiatry. Przepisał mi Mozarin, ale ja nie chcę go brać. Lęki mam od ponad 4 miesięcy, chodzę na terapię, moze za wcześnie zdecydowałam się na leki?

Nie chcę ich brać!

 

Mozarin jest drogi i kijowy. Proponuję zamianę na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. Krew w porządku, usg też. Pulmolog powiedziała, że mam osad na języku i gardle i napomknąłem jej o tym żołądku, ona, żebym się czym prędzej do gastrologa udał. Ale rodzinna skierowania nie chce dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozarin jest drogi i kijowy.

 

Mozarin wychodzi po około 40zł za opakowanie, to tak jak większość generyków Lexapro. A dla porównania oryginalny preparat kosztuje 80-90zł. Ale to były pieniądze wyrzucone w błoto. Po 5mg się zaczęło fajnie z hipo, a później to już kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozarin jest drogi i kijowy.

 

Mozarin wychodzi po około 40zł za opakowanie, to tak jak większość generyków Lexapro. A dla porównania oryginalny preparat kosztuje 80-90zł. Ale to były pieniądze wyrzucone w błoto. Po 5mg się zaczęło fajnie z hipo, a później to już kiszka.

 

Nie chcę brać tych leków.. Myślicie, że negatywne podejście do takiego leczenia może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakać mi sie chce znowu, jestem umowiona na dwunastą i wcale nie mam ochoty na to spotkanie, będe szła obok powstrzymując płacz.

Trzymaj się, będzie dobrze - wszystko trzeba przeżyć.

 

 

A ja szukam psychologa na NFZ i żadnego nie mogę znaleźć, bo wszystko prywatnie, a cotygodniowe wizyty po 70zł mnie wykończą. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×