Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore,

''Film o życiu pięciu tancerek egzotycznych z klubu Blue Iguana w San Fernando Valley. Angel marzy o dziecku. Joe jest w ciąży, którą chce usunąć. Jasmine pisze wiersze do szuflady. Jesse marzy o wielkiej miłości, a spotyka się z chłopakiem, który ją bije. Stormy próbuje zapomnieć o miłości jej życia - bracie.''

 

Tak nisko mnie cenisz? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dune kilka razy leciała na tvn7 i filmbox. Albo w necie szukać. Film jest po prostu piękny. Facet siedzący na bezrobociu i utrzymaniu swojej dziewczyny - przyszłej prawniczki - trafia do szpitala psychiatrycznego - w ramach można to nazwać - stażu. Coś jak nasz staż z UP. W szpitalu poznaje różnych zaburzonych, z którymi ma prowadzić zajęcia terapeutyczne w formie warsztatów teatralnych. Jeden z nich (grany przez cudownego Barry'ego Otto) namawia "stażystę" na wystawienie opery "Cosi fan tutte" Mozarta. I zaczynają się przeboje...

 

Film o ludziach zaburzonych psychicznie, nie popadający w tani melodramatyzm, nie grający na uczuciu litości. Za to ze sporą dawką humoru, autentycznymi emocjami i nadzieją daleką od hamerykańskich happy endów.

 

Michuj czy widziałeś "Iguanę"??? Czy przeczytałeś jakiś tandetny opis i już jesteś "na nie"? Bo ja widziałam i po tym, co zobaczyłam, mogłabym zacząć kochać kobiety :twisted:

 

-- 01 sie 2011, 01:03 --

 

Jestem. Musiałem odbyć trip do źródła młodości. :P

 

A szto to jest za źródło???

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj czy widziałeś "Iguanę"??? Czy przeczytałeś jakiś tandetny opis i już jesteś "na nie"? Bo ja widziałam i po tym, co zobaczyłam, mogłabym zacząć kochać kobiety

Opis skutecznie mnie odstraszył. Zresztą jak film na filmweb ma mniej niż 7 punktów, przeważnie to kicha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis skutecznie mnie odstraszył. Zresztą jak film na filmweb ma mniej niż 7 punktów, przeważnie to kicha :P

 

Ocenami na filmwebie można sobie podetrzeć pewną część ciała...Film jest z gatunku dramatu i w tej sferze ma pewne niedociągnięcia, ale razem z erotyczną atmosferą składa się na niezapomnianie kino. Oczywiście do pięt nie dorasta swojemu protoplaście, czyli "Exotice" Atoma Egoyana. Niemniej warto. Paniom też gorąco polecam "Zatańczyć w Błękitnej Iguanie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×