Skocz do zawartości
Nerwica.com

Amy Winehouse nie żyje


naturalbeat

Rekomendowane odpowiedzi

Miałaś może mamę i mamę lub tatę i tatę żeby się wypowiadać w temacie "nic w tym złego" ?? Chciałabyś mieć takich "rodziców?

Tatuś w pończochach i z wąsem??

Zaiste.Zdrowe psychicznie dzieci z takich związków wyjda w świat....

Masz dzieci?

Chciałabyś aby Twój hipotetyczny lub prawdziwy ( nie wiem ) syn byłby przez dwóch tatusiów wychowywany??

 

Proszę cytat z tej dyskusji w ktorym znajdują się "najgorsze epitety" z mojej strony.

Lepiej zamilcz jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

Po pierwsze dział , w którym znajduje się ów temat nazywa się Off-topic , a po drugie jakoś nie widzę zielonego koloru Twego Nicka, ktory upoważnia do takich komend :D

 

-- 28 lip 2011, 16:34 --

 

Waza ikona muzyczna

[videoyoutube=D9Ol4HD48Y0&feature=related][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabyś aby Twój hipotetyczny lub prawdziwy ( nie wiem ) syn byłby przez dwóch tatusiów wychowywany??

 

Proszę cytat z tej dyskusji w ktorym znajdują się "najgorsze epitety" z mojej strony.

Lepiej zamilcz jeśli nie masz nic do powiedzenia.

 

Twoim zdaniem lepiej wychowywać się w bidulu?

 

Co do epitetów- np. kreatura czy nazwanie mnie gównem a potem wielkie oburzenie, gdy w odpowiedzi nazwałam Cię bardzo prymitywną osobą.

 

No ale, gdy Kali ukraść krowa to dobrze a gdy Kalemu ukraść krowa to źle... :P

Naprawdę nie ma to, jak kierowanie się w życiu równie ''nieprymitywną'' ideologią. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej teraz zacytuj moje wypowiedzi, w których napisałem o tobie "kreatura" lub "gówno"

Bo ktoś z nas tu ma wytwórcze objawy schizofrenii chyba.

 

 

drugi smakołyk

 

[videoyoutube=6m8o2wuxYbY&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreaturą nazwałeś nie mnie, tylko zmarłą artystkę, którą bardzo cenię.

Co zaś się tyczy gówna-

na usta pcha sie cytat z "Psów 2 " - "nie rozmawiamy z............ "

Każdy, kto oglądał ''Psy 2'', doskonale wie jak się kończy ten cytat.

 

-- 28 lip 2011, 16:56 --

 

Znam te filmiki i dalej uwielbiam Amy Winehouse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Ty mi każesz zamilczeć, bo co ? Kim Ty jesteś ,żeby dawać prawo do wypowiadania własnych poglądów Mam zamilknąć bo nie zgadzam się z Twoimi. Nie mam zamiaru Tobie się spowiadać z moich doświadczeń, bo Ty nie umiesz dyskutować. Umiesz tylko obrażać i wywlekać brudy.

 

-- 28 lip 2011, 16:27 --

 

A jak chcesz dyskutować to nie wkładaj spraw nie mających ze sobą nic wspólnego do jednego wora.

Jakie Ty masz wyobrażenie o homoseksualistach? Uważasz ,że homoseksualizm polega na noszeniu damskiej bielizny? Gratuluję wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N

Faktycznie z cytatem nieładnie przegiąłem za co szczerze przepraszam-amatorszczyzna z mojej strony w burzliwej dyskusji

Co do Kreatury- nazwałem ją tak tylko dlatego, że to forum publiczne,a ja mam nagrabione już , więc nie mogłem użyć bardziej dosadnych słów

 

Wiola

Zdaję się , że miałas dostarczyć nam jakichś dowodów na Twoje oszczerstwa rzucone w moim kierunku?

Nie moge popisać się wiedzą o homoseksualistach, bo zapewne w nagrodę wyleciałbym z tego forum.

Bynajmniej wiem, że robią coś więcej niż noszenie damskiej bielizny, wyobraź sobie.

Lecz skazywanie np małego chłopczyka na wizualizację tego "coś więcej" to łamanie jego praw dzieckai na rzecz propagowania praw zboczeńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz skazywanie np małego chłopczyka na wizualizację tego "coś więcej" to łamanie jego praw dzieckai na rzecz propagowania praw zboczeńców.

 

 

Rozumiem ,że Ty też swoje dziecko do sypialni zabierasz ,żeby dać mu popatrzeć jak to robi "normalny" facet?

 

Nie rozumiem o jakie oszczerstwa Ci chodzi? Ja się nie zgadzam z Twoimi poglądami , anie atakuję Ciebie personalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666,

oraz używania najgorszych epitetów wobec przeciwników.

Gdzie i kiedy w tym temacie?

Wiola napisała

"Rozumiem ,że Ty też swoje dziecko do sypialni zabierasz ,żeby dać mu popatrzeć jak to robi "normalny" facet?"

 

Tak....i każę mojemu synkowi obmacywać swoją Matkę przy okazji-jak sie bawić to na całego.

Ale mam nadzieję , że mi to wybaczysz i w swej lewackiej tolerancji raczysz nawet bronić. Przecież robię dla dobra synka !! szybciej będzie doświadczony i nie będzie miał kompleksów zarywając laski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Zaprzeczysz , że wyzwałeś ją od ćpunek, degeneratek , kreatur itp?

Nas bezpośrednio nie wyzwałeś, ale na każdym kroku podkreślasz swoją wyższość intelektualną i nie tylko.

 

Odpowiedź na moje pytanie czy zabierasz syna do sypialni miała na celu uświadomienie Ci ,że homoseksualiści to nie zboczeńcy, wykorzystujący seksualnie swoje czy adoptowane dzieci, ale zdaje się ,że dla Ciebie to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Whinehouse dociera dociera do bram nieba i spotyka Michaela Jacksona i św. Piotra:

- Czy przyszedłeś spotkać się ze mną bo jesteśmy muzycznymi geniuszami? -mówi do Michaela Jacksona.

Jackson patrzy na św. Piotra i mówi:

- Kim jest ta naćpana suka i gdzie są norweskie dzieci które mi obiecałeś...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N

Faktycznie z cytatem nieładnie przegiąłem za co szczerze przepraszam-amatorszczyzna z mojej strony w burzliwej dyskusji

Miło mi coś takiego przeczytać i ze swojej strony kończę już tą nieprzyjemną przepychankę słowną. Zwłaszcza, że w kwestii światopoglądowej raczej się nie dogadamy ... ale to przecież nie powód, by wzajemnie ''drapać się po oczach''. ;)

Tak naprawdę zajrzałam tu tylko na krótko. Rok temu sporo się tu produkowałam i chciałam napisać jak zakończyłam prawie 10 letnie zmagania z MOJĄ :P chorobą (PTSD), bo myślę że wreszcie udało mi się z tego wyjść i może uda mi się dodać trochę otuchy innym chorym na ten shit.

 

Z mojej strony peace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Zaprzeczysz , że wyzwałeś ją od ćpunek, degeneratek , kreatur itp?

Zaraz , zaraz. A czy ta ćpunka była użytkownikiem tego Forum?? Jeśli tak , to pod jakim nickiem ją obraziłem??

Jeśli napiszę "Castro pedał dupsko sprzedał" to też obrażę użytkowników forum??

Których?

Tych co mają nick na literę "C" czy czy może "komunista"???

Gdy ktos jest ćpunem i się z tym nie kryje, a wręcz obnosi bo tak modnie to chyba nic zdrożnego w nazywaniu go "ćpun"?

Gdy ktoś jest tak zdegenerowany, że publicznie przewraca się, ślini i wodzi mętnym wzrokiem po ludziach od których wysępił w tych okolicznościach kasę za występ to chyba naturalne że nazywa się go "degeneratem"?

 

Homoseksualiści to nie zboczeńcy??

....a czymże jest wkładanie do odbytu faceta czegoś innego niz czopek na gorączke przez innego faceta? Higieną? Normą?

Wytłumacz mi tą normalnośc

 

OK.

Energicznie się rozmawiało.

Lepsze to niż telewizja.

Bitwa na słowa i argumenty.

Dzięki za udzial.

Trochę musi iskrzyć .

Bez urazy

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Nie mam urazy, spoko. Każdy ma prawo do innego zdania.

 

Mam tylko jeszcze jedno pytanie dotyczące homoseksualizmu. Czy brzydzą Cię 2 panie zabawiające sie ze sobą Czy to też wg Ciebie obrzydliwe i zboczone?

 

:D:D:D:D

Jesteś niepoprawna.

Chcesz mi udowodnić , że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia?

Te 2 panie nie tylko mnie nie brzydzą, ale wręcz wzbudzają we mnie zwierzęce pożądanie....nie wiem sam czemu

Doceń proszę , że nie jestem w tym momencie hipokrytą...

Lecz fakt , że chętnie bym je "sponiewierał" :D nie ma nic wspólnego, z tym , że zezwoliłbym im wychowywać dziecko.

Homoseksualizm jest dewiacją niszową i póki taką pozostaje nie wywołuje mojej niechęci.

Lecz jeżeli przedstawiciele i wyznawcy tej dewiacji zaczynają sobie rościć prawa tożsame z "normalnymi" , lub wręcz -o zgrozo-chcą być wręcz faworyzowani z powodu swej odmienności i mniejszości i w związku z tym terroryzować większość to mówię stanowcze nie !!

Dziś homoseksualiści, jutro pedofile...kto następny? gwałciciele? przeciez oni też nie sa winni swej niezaspokojonej żądzy.Gwałcą z powodu doznanych krzywd i błędów wychowawczych w dzieciństwie.....więc trzeba im wybaczyć...

I wybaczajcie ...aż zgwałcą wasze żony, siostry, matki.

Dla mnie pedał jest pedałem , a nie cierpiącą osobą z powodu swych nie zaspokojonych żądz w obrębie własnej płci ,znerwicowaną, zastraszoną, prześladowaną z powodu swej niewinnej odmienności.

Gdy homoseksualista się swoim homoseksualizmem nie afiszuje , nie pozuje na odmieńca , nie narusza i nie piętnuje mojej normalności -pozostaje homoseksualistą.I luzik. Gdy jednak ostentacyjnie maszeruje po Stolicy i wkłada język w innego osobnika tej samej płci to staje się pedałem lub lesbą.

Czujesz różnicę?

Pedofil dla mnie to pedofil. A nie zaburzony cierpiący osobnik, które nie może jawnie wyładować drzemiącego w nim potencjału seksualnego z powodu odmienności i zasługuje na współczucie ,terapię i zrozumienie.

A skurwy.syn to skurwys.yn. A nie znerwicowany z powodu życia w rozbitej , patologicznej rodzinie ( jak sama nazwa wskazuje -syn ku.rwy ) koleś,który nie zaznał ciepła rodzinnego i nie jest winien tego jakim się stał.....wali mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Widzisz, dla mnie homoseksualista a pedofil to zupełnie inna bajka. Dobrowolne zachowania w sypialni dwojga dorosłych ludzi , to tylko i wyłącznie ich sprawa. Nie robią w ten sposób nikomu krzywdy , więc niech żyją i uprawiają seks jak tylko im się podoba.

Homoseksualizm to nie dewiacja, to orientacja i tyle. Uważam ,że mają prawo zawierać małżeństwa i wychowywać dzieci. Podejrzewam ,że w większości przypadków są dużo lepszymi rodzicami niż ci rzekomo poprawni i normalni.

 

Jeśli chodzi o o Twój stosunek do pań, cóż jest dość typowy z tego co wiem :mrgreen: Nie określiłabym tego jako hipokryzji , myślę ,że to coś głębszego i bardziej złożonego., ale to zagadnienie dla specjalisty ;)

 

-- 28 lip 2011, 20:27 --

 

dominika92, Owszem, ale dyskusja poszła w tą stronę. Może jakiś uczynny moderator przeniesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy na tym forum nazwywają ją ćpunką, szmatą, alkoholiczką są tak bardzo śmieszni, a przy tym niepoprawnie głupi. To po ch..uj wy tutaj jesteście ? Bo macie jakieś problemy - depresja, nerwica, schizofrenia, anoreksja... Są też osoby z uzależnieniami i co ? To też są ćpuny nadające się na odszczał.?

Jesteście odważni bo piszecie anonimowo. Bądźcie takie chojraki i pojedźcie do jej rodziców i powiedzcie im, że ich córka była "wiecznie naćpaną suką".

Żal mi co poniektórych . Baaardzo. Amy miała zaburzenia osobowości, bulimię z anoreksją i była uzależniona od substancji psychoaktywnych - tak jak wielu z nas tutaj.

Ale nikt nie podważy tego, że była wielką osobowością i artystą przede wszystkim. Ciekawe czy wy w takim świecie jak żyła ona, potrafilibyście być wiecznie święci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żyje i zostawcie ją w spokoju,zmarli nie mają prawa sie bronić,dlatego tak łatwo mówi się o nich same złe rzeczy.

 

hehehehehehhe

Nawet gdyby żyła, to zapewne byłaby w takim stanie , który uniemożliwiałby jej jakąkolwiek dyskusję czy też wypracowanie linii obrony :D

 

 

Milano

ślicznie wytłumaczyłeś i usprwiedliwiłes zwykłą autodestrukcyjną narkomanie i alkoholizm. Pięknie

Wielką osobowośc artystyczna widać na załączonych przeze mnie linkach...Faktycznie-artystycznie jest napie.rdolona i upier.dolona...to fakt

Teraz proszę ładnie usprawiedliwić np pedofilię...robisz to profesjonalnie

JESTEM CHOJRAK !! Stanę każdemu kto sobie tego zażyczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, boże, jakie to smutne. Widać, że jesteś człowiekiem, który nie posiada żadnej empatii na cierpienie innych. Gdybyś choć trochę znał się na temacie np. "Rozwój uzależnienia od narkotyków i alkoholu w zaburzeniach psychicznych", to może mógłbyś się wypowiadać na ten temat.

Jednak w tej sytuacji ? Poczytaj, poznaj ludzi którzy przez to przechodzili, spójrz im w oczy i dopiero wypowiadaj się na pewien temat.

 

Pedofilia ? A co ma piernik do wiatraka ? Mylisz pojęcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc ostatnio w psychiatryku miałem kontakt z gostkami z oddziału leczenia uzależnień....

Roztrzęsione szmaty, które wykruszały się jeden po drugim z racji schlania się przemyconym przez kolegów alkoholem...

Dodam , że marzyłem przy każdym spotkaniu o konfrontacji z tymi damskimi i dziecięcymi bokserami.

Mam ich żałować??? zamiast takiego oddziału dla gnoju bez kręgosłupa powinien powstać nowy oddzial dla ludzi chorych, ktorzy nie tylko nie sa winni swej choroby , ale jeszcze CHCĄ się leczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×