Skocz do zawartości
Nerwica.com

Amy Winehouse nie żyje


naturalbeat

Rekomendowane odpowiedzi

Marek77, opinia jak dupa - każdy ma inną, tak samo jak gust.

 

Tylko są ludzie o światopoglądzie tak maleńkim, że nie mogą uwierzyć, że komuś może się podobać coś innego niż im.

Easy, moim zdaniem miała niewątpliwy talent, tak samo jak reszta ćpunów, alkoholików, Cobain, Hendrix, Joplin i ci żyjący ...cali Rolling Stones, Ozzie Osbourne itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna zachwycać sie narkomanką bez talentu ale kazdy ma do tego prawo.

 

Przepraszam, ale ten wyboldowany fragment zwyczajnie jest nieprawdziwy i wie to każdy, kto choć odrobinę wie coś o muzyce. Może Ci się nie podobać, to co ona robiła, ale to, czy ktoś ma talent, czy nie, to jest kwestia obiektywna i nie podlegająca gustom, tyle, że nie każdy potrafi się wypowiadać w oderwaniu od swojego smaku...

 

-- 30 lip 2011, 16:33 --

 

PS.

I żeby nie było, też jej mało słuchałam, bo mój styl to bardziej Tori Amos, Kate Bush i Lisa Gerrard, przynajmniej przez kilka ostatnich lat. Tylko to nie zmienia kwestii, czy miała talent, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że ta pani Winehouse gdyby nie ćpała, chlała i wzbudzała ciągle sensacje to by o niej niewiele osób słyszało, może i miała talent ale dziś sławę zdobywa się przez szokowanie albo kręcenie tyłkiem i dobry marketing. Wiele prawdziwych talentów jest w ogóle niezauważanych bo są zbyt spokojni albo mają słabą promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian oczywiscie Ty masz wyłączność na jedynie trafne i słuszne oceny kto jest artystą a kto nim juz nie jest...

 

Nie. Poza Tobą nikt inny jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marek

Skąd takie przypuszczenie, to nie ja wypromowałam Winehouse, ja widzę po prostu to, co jest dość oczywiste dla każdego związanego lub zainteresowanego bliżej muzyką JAKO TAKĄ (a nie jej konkretnym gatunkiem).

 

Ja np. nie lubię The Mars Volta albo Dream Theater, ale to nie zmienia faktu, że to bardzo dobre zespoły.

 

Jaką muzykę Ty lubisz, Marku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady gaga też się przebiła choć wg mnie prezentują sobą tandetę i kicz do kwadratu. Ja już od wielu lat nie słucham radia i stacji muzycznych tv bo tego się słuchać nie da, papka dla mas szyta według tej samej sztancy w której nie można odróżnić jednego wykonawce od drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, lady Gagę uważam za bardzo dobrą piosenkarkę rozrywkową - czyli dla mas. Masy idą na jej koncert, oglądają dopracowane pokazy tancerzy, strzelające kostiumy, posłuchają trochę rytmicznej muzyki, w między czasie zostaną dokarmieni jakimś skandalem... To samo robiła Madonna. :)

 

Wiadomo, że Gaga jako MUZYK jest... do bani ^^

Ale ma swoją niszę jako dostawca taniej rozrywki dla mas i w tym się odnajduje.

 

To KOMPLETNIE inna kategoria niż Winehouse.

 

-- 30 lip 2011, 16:54 --

 

Mysle ze moje preferencje muzyczne nie są istotą tej dyskusji... każdy sądzi wg siebie... kazdy ma prawo przedstawic swój punkt widzenia i nic nikomu do tego...

Nie, bardziej pojawiła się kwestia, że czyjeś preferencje muzyczne mają zero wspólnego, czy lubiany albo nielubiany muzyk ma talent, czy nie. :)

 

Jak ktoś talent ma to ma niezależnie od tego, czy i ile osób go lubi, a jak go nie ma, to mu się nie pojawi nawet, jak go tłumy będą wielbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że ta pani Winehouse gdyby nie ćpała, chlała i wzbudzała ciągle sensacje to by o niej niewiele osób słyszało, może i miała talent ale dziś sławę zdobywa się przez szokowanie albo kręcenie tyłkiem i dobry marketing. Wiele prawdziwych talentów jest w ogóle niezauważanych bo są zbyt spokojni albo mają słabą promocje.

 

Zgadzam się. Ja bym w ogóle nie wiedział kto to, gdyby nie co jakiś czas jakieś artykuły na portalach internetowych ala ''jak nisko można upaść'' z Amy w roli głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje,że dla fanów podobnej muzyki była popularna z powodu utworów,a dla wielbicieli Onetu i światowych odpowiedników była popularna z powodu skandali.

Zapytasz fana - powie Ci,że z powodu utworów i talentu,zapytasz zwykłego gościa który w życiu o niej nie słyszał bo jej piosenki "nie leciały w Radiu Zet" ,albo czytelnika portali to powie "No przede wszystkim z tego,że ćpała!"(specjalnie taka wypowiedż jak z Faktu,z wykrzyknikiem na końcu,oczywiście :mrgreen: )

Chciałem tylko wykazać,że dla jednych byla popularna z tego powodu,a dla ininych z tamtego;)

Można też mówić że...dla jednych Kurt Cobain i jego muzyka była popularna,w sumie nadal jest,z tego powodu,że się zabił :D albo Freddie Mercury był popularny dlatego,żę był bi,a potem zmarł na AIDS.

Przed chwilą napisałem "Freddie Mercury był popularny dlatego,że był bi,a po śmierci zmarł na AIDS" :mrgreen: .Uff dobrze,że poprawiłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaa,a najlepsze ze to oburzenie wyrażają degeneraci,lekomani i inni ćpuni na forum dla ludzi z problemami,bez urazy...

 

dziewczyna miała dobry głos i fajny styl,cóż...

 

pewnie teraz producenci zarobią kupe $ na sprzedaży płyt w specjalnych wydaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemy to ma moi drodzy każdy. ale nie każdy z tego powodu zaćpa się na śmierć. co innego brać leki na nerwice/depresje w rozsądnych dawkach przepisane przez lekarza a co innego dawać sobie w żyłę nałogowo.

 

-- 03 sie 2011, 16:39 --

 

darkMary, takich komentarzy tu chyba nie było..no oprócz robera ale jak pokazał czas więcej takich rzeczy pisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos miała świetny , taki orginalny, zachrypnięty do jazu i rocka pasował , ale nie tylko. Pamietam jak pare lat temu dostała nagrodę dla najlepszej wokalistki , ale przyznawaną nie przez publiczność tylko przez branże. Tak sie cieszyła wtedy, wyglądała na naprawdę zaskoczoną i tak sobie myślałam czy z tego wyjdzie czy nie? Nie wyszła szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda mi tej dziewczyny:(

Nikt nie umiał jej pomóc, dotrzeć do jej wnętrza i pomóc jej to wszystko poukładać. Nikt nie umiał tego zrobić gdy była w okresie dojrzewania, a problemy cudownie nie znikają gdy przekroczy się dwadzieścia parę lat..Sława przyszła za wcześnie, gdy ona była jeszcze wewnętrznie dzieckiem.

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że tzw. producenci muzyczni chcieli zrobić na niej tylko kasę, a ona potrzebowała fachowej pomocy!

Wciągła się w dragi i alkohol, chciała z tym skończyć, była na odwyku ale była zbyt słaba na to. Dla mnie była to mała, krucha, zagubiona dziewczynka. Po odwyku gdy nie miała dragów i alkoholu ujrzała na trzeźwo całe swoje życie, marzenia, pragnienia, duszę i możliwe że to ja przerosło. Wcześniej swoje emocje regulowała używkami, a teraz nagle została sama, goła bez nich, to prawdopodobnie wzmogło depresję i może też bulimię na którą cierpiała.

Całkowicie ją rozumiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×