Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię znowu kilka rzeczy naraz i nic mi nie wychodzi. serwer się wysypał, backupu nie ma, tylko się zajebać

 

-- Śr, 13 lip 2011, 00:38 --

 

idę po piwo i czipsy :P

 

-- Śr, 13 lip 2011, 00:39 --

 

może samo się naprawi, tak jak ostatnio :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem ale mimo wszystko naszło mnie to martwienie się i co lepsze... poczucie winy... mam wrażenie że innym pogorszyło się przeze mnie i przez moje marudzenie :( że może kogoś za bardzo obciążyłam swoimi kłopotami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, no bo ja czasem przeginam z tym czarnym humorem i takie mam wrażenie, ktoś kiedyś nawet napisał że od jakiegoś czasu widzi że się ludziom pogarsza i ten czas zbiegał się z moim założeniem konta... może ja jestem jakimś czarnym aniołem... i sprowadzam pecha :(

 

-- 13 lip 2011, 01:05 --

 

Eve, no właśnie... przydałby Ci się avatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, absolutnie wydaje Ci się... wg mnie Twoje pojawienie się na forum jest okolicznością wysoce sprzyjającą i pozytywną ;)

 

Hehe, na avka wstawię sobie chyba Milę Kunis - wszyscy forumowi faceci zemdleją ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, no bo ja czasem przeginam z tym czarnym humorem i takie mam wrażenie, ktoś kiedyś nawet napisał że od jakiegoś czasu widzi że się ludziom pogarsza i ten czas zbiegał się z moim założeniem konta... może ja jestem jakimś czarnym aniołem... i sprowadzam pecha :(

Dorota? Powiedz,że żartujesz! :x

Dla mnie jesteś jak najbardziej pozytywną osobowością...tu, na forum! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, To nieprawda, nie jesteś toksyczna!

Jesteś bardzo krytyczna w stosunku do siebie!

Fakt, zdrowy krytycyzm, jest jak najbardziej wskazany, ale Ty teraz widzisz siebie w krzywym zwierciadełku kochana.

Mam nadzieję,że się to wkrótce zmieni, czego Tobie życzę z całego serduszka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, a Ty jesteś takim białym aniołkiem... kurcze jaka Ty jesteś dobra... skąd Ty bierzesz siłę na tyle dobra?? podziwiam Cię...

nie żebym słodziła, podlizywała się czy coś... ale driny już mi szumią w głowie :P

 

Miro, jęczy się wiesz kiedy ;) no dobra... niby macie racjonalne argumenty a mimo to mi coś odwaliło... jak to zwykle w nocy... trzeba się czymś znowu pozadręczać żeby nie móc zasnąć :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×