Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, ale czemu? mnie to np. wkurza jeśli pójdę gdzieś i taki pies mi się drze nad głową cały czas...no ile można dziamgać :P

jak jestem na wsi i wiem że nikomu nie będzie przeszkadzało jak mój pies od czasu sobie poszczeka to pewnie, każdy pies czasem szczeka, ale żeby non stop..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kiedyś czytałem, że chyba w Szwecji wprowadzili ograniczenie w szczekaniu dla psów, chyba 15 minut dziennie :lol:

 

Ja mam sąsiadów, którzy mają takiego małego, trochę jamnikowatego psa, który non-stop jest na dworze i cały czas szczeka. Kiedyś nawet dzwoniłem do jakiejś organizacji opieki nad zwierzętami, ale niestety nie chcieli nic zrobić. I nie tylko mi to przeszkadza, ale oni w ogóle udają, że problemu nie ma, a każda rozmowa kończy się aferą. Ktoś z sąsiedniej kamienicy pewnie kiedyś nie wytrzyma i podrzuci coś tam do jedzenia z "niespodzianką" dla tego psa i tak się skończy. Smutne, ale niestety prawdziwe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ajć, yorki to są słodkie maskotki na zewnatrz a w środku drzemie w nich małpi temperament :evil:

 

Bo to teriery...Teriery slyna z niezaleznosci, energii i silnego charakteru niezaleznie od rozmiaru ciala;)

 

Pracowałam zroznymi rasami i moge stwierdzić ,że te najmniejsze tylko zpozoru sa najbardziej bezbronne :P

 

No nie tylko z pozoru. Zapominaja chyba o tym wlasciciele malych psow a pozniej lamenty, ze york zostal zmasakrowany przez wiekszego psa...Przy czloweiku maly piesek tez jest bezbronny, w razie jego ataku na Ciebie, zasadzasz kopa w dupe, albo chwytasz za wszarz i rzucasz za plot, a z duzym tak latwo zdecydowanie nie idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak właśnie niedawno miałem, chyba opisywałem tu sytuację, jakiś mały pies mnie zaatakował to dostał odruchowo kopa i od razu spieprzył :lol:

 

Dzień Świra znam na pamięć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×