Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie, też mam dziś doła, chyba nie powinnam i nie potrafię pomóc, doradzić.

szukam pracy, ale jakoś beznadziejnie mi to wychodzi, już tracę i siły i nerwy. Przez te moje myśli nad sensem swego bytu na tym podłym świecie, boję że w jakąś depresję wpadnę, jeśli już jej nie wpadłam. Bo lęki to mam. A nie wiem jak to fachowo nazwać, nigdy nie byłam z tym u specjalisty.

 

I znowu zaczynają się upały, jak ja nie znoszę upałów, chętnie bym się wybrała nad morze, tam pewnie chłodniej niż w środkowej cz. kraju. A wiecie, że ja nigdy nie byłam nad polskim(i żadnym innym) morzem? Tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nad morzem i czekam aż słońce wyjdzie żeby pójść popływać ale jakoś mimo optymistycznej prognozy pogody jest strasznie pochmurno. Ja to bym się chętniej w góry wybrał bo 15 lat nie byłem. Staram się nie myśleć nad sensem istnienia bo to w straszne doły wpędza lepiej czymś innym głowę zając

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że ja nigdy nie byłam nad polskim(i żadnym innym) morzem? Tragedia.

Ja gdybym nie mieszkał nad nim też może bym nie był. Nie byłem nigdy w Warszawie, Krakowie, na Mazurach ani w Tatrach mimo że np. teraz mam wolny czas i co najw. kasę ale samemu ciężko się zdecydować gdzieś jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×