Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Neu(e)rotyk, też bym omijała (chociaż ładnie tam), gdyby nie to, że moje dwie siostry tam mieszkają...

Wyeksportować ! (Srebrna już czeka jakby co)

 

-- 30 cze 2011, 01:51 --

 

jak ktoś chce piołun to ja mam troche

po ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki Mat?piołun zalewasz spirytem,dodajesz jeszcze jakiś ziół i sie to kisi pare miechów,no i masz absynt potem.

chyba ze coś pomyliłem

 

po ile?a wez se za darmo,albo za piwo.jakis czas temu zamówiłem z mo razem z innym staffem ale jak przeczytałem ile pierdolenia z tym ziołem i ile czasu to odusciłem,lezy sobie w szawce i śmerdzi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, okej, ale one z rodzinami więc musisz mieć 7 miejsc w samochodzie, no i ewentualnie dla mnie ósme;p. A mieszkają blisko siebie więc za jednym razem by było;d

images.jpg.5bf39e09ce22fafbe700fcebbf515eb0.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak mozna w pelni legalnie kupic sobie Xanax, Clonazepam, Valium to pewnie i absynt sie znajdzie...
:shock: jak to??

No tak to;) wiem, bo osobiscie sprawdzilem xD normalnie wypelniasz kwestionariusz w necie, po czym lekarz z Columbii albo z Bulgarii

wypisuje Ci recepte, ni i expresowo dostajesz lek razem z recepta. Ceny sa dosc wysokie, ale co tam.

buka? ale sam piolun do takiego eliksiru nie wystarczy... :cry: no i ja tez nie wiem jakich no.

Neu(e)rotyk, Libertine, zaraz poszukam w necie czy jest gdzies w poblizu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×