Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzęsę się, pocę, spać nie mogę, co mi jest?


sebaele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiele razy szukałem odpowiedzi co mi dolega może to fobia, tarczyca brak jakiś witamin? Sam już nie wiem i nie wiem do jakiego lekarza z tym iść.

 

Mam 26lat w dzieciństwie miałem dużo strachu, ojciec pił awanturował się więc mój okres dojrzewania był strachliwy. Teraz też jest nie najlepiej :-(, otóż mam problemy gdziekolwiek iść coś załatwić, wyjść z domu, a nawet problemy z znajomymi (nie wiem o czym mam z nimi rozmawiać). Zauważyłem również że przy niewielkim wysiłku jak i przy innych czynnościach takich jak: podnoszeni łyżeczki, obieranie jajka itp. cały się trzęsę, a jak już gdzieś wychodzę z dziewczyną to strasznie mi się pocą ręce nawet w domu. Dodam że po spożyciu alkoholu jestem bardziej wyluzowany, zaczepliwy rozgadany ale na drugi dzień to jest bardzo źle :-( jak już sobie wspomnę co robiłem to mnie w środku tak jakby coś zżerało.

 

Mam nadzieje że ktoś mnie zrozumiał :-).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to przypomina nerwicowe zaburzenia. Byłeś u lekarza? Jakiś musiał zaistnieć czynnik, że tak zaczęło się z tobą dziać. Kojarzysz coś? Jakieś wydarzenie, jakiś duży stres,albo może czegoś się obsesyjnie obawiasz? Różne mogą być przyczyny. Brak magnezu, czy zaburzenia bioorganiczne też, ale to już lekarz musi się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety u lekarza jeszcze nie byłem bo nie wiem do jakiego mam iść jak to wszystko opowiedzieć :-( abym nie wyszedł na jakiegoś czubka.

 

Zawsze się stresuję jak gdzieś mam wyjść, a wydaje mi się że to będzie przez to że było źle w moim dzieciństwie.

 

-- 29 cze 2011, 13:57 --

 

Dodam że również mam problem z zaśnięciem a jak już zasnę to śnią mi się jakieś bzdury :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×