Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, No chyba jestem, muszę chyba zrobić coś z sobą, muszę jakoś zacząć żyć, jakkolwiek, inaczej chyba. To czemu by nie przełamać się i nie przyjść na spotkanie? To takie coś innego, a piwo to ja lubię bardzo, więc mogę wypić w towarzystwie a nie sama. Staram się nie mnożyć powodów na nie, chociaż mam ich mnóstwo.

 

Waplo, Chyba mój bilet polubiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, gwarantuję Ci że nie Ty jedna będziesz miała masę takich wątpliwości... ale chodzi właśnie o to żeby się przełamać, przyjść i spędzić miło czas w towarzystwie innych wariatów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie , strasznie , bardzooooo! chcialabym sie z wami spotkac , tymbardziej ze w Trojmiescie nie mam prawie wogole znajomych bo nie pochodze z Pomorza ale chyba trudno mi bedzie bo musialabym przywlec ze soba swoje dziecie a nie ma sie kto nim zajac - mezus daleko :( gdyby godzina troche wczesniejsza :( buuuuuuu mam straszne doly ostatnio znowu gozej niz w zimie, moje serce , umysl i dusze przeszywa ostry miecz!! :why::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

knajpa z mała raczej odpada :) juz bardziej plaza, wiecie gdyby moje dziecko bylo "troche" spokojniejsze to bylo by ok...ale tak sie sklada ze wybuchajacy wulkan to tak mniej wiecej oddaje charakterek mojej corki :/ no co tu duzo gadac- to zywioł!

 

wiecie ja jestem bardzo otwarta , i chetnie zaprosilabym was nawet do siebie, wiec jesli ktos mialby ochote mnie odwiedzic i wypic piwko na moich włosciach to pisac :D

 

-- 17 cze 2011, 18:20 --

 

Waplo , ma dokladnie 4.5 ale dosc mocno wyprzedza umyslowo i intelektualnie rowniesnikow ,nie mowiac o tym ze ma prawie 120 cm :shock: a co do zapamietywania....wiesz tak sie sklada , ze mala od zawsze chadza ze mna wszedzie, lekarze nawet psychiatrzy i ginekolodzy :D , w zasadzie zwiedzila ze mna kazda instytuacje do ktorej musialam pojsc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra czyli 17.00 pod Mc Donaldem w Sopocie na Monciaku w poniedziałek 20.06.2011

kto nie zdąży niech drynda do mnie jeśli ma nr a jeśli nie ma to niech się zgłosi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bergamotka76, ja byłem przedwczoraj w Brzeźnie, ogólnie plaża jest najlepsza na lato.

 

Lady_B, poniedziałek będzie spoko, więc raczej się zjawię, jak coś to napiszę.

 

BTW. Wiecie, że w tym McDonaldzie w zeszłym roku zrobili metalową bramkę do kibla za 5zł chyba, bo tyle osób "z ulicy" wchodziło się wysikać wracając z plaży, że widocznie zaczęło im to przeszkadzać :P

To teraz się do KFC chodzi, trochę dalej jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×