Skocz do zawartości
Nerwica.com

zmienne nastroje, humorzastość


lost_

Rekomendowane odpowiedzi

hej :) nie wiedziałam gdzie to umieścić, napisałam tu - jesli źle albo jeśli juz było to przepraszam i proszę o link.

 

macie jakiś sposób na te cholerne zmienne nastroje? bo zaczyna mnie to coraz bardziej irytować i ludzi wokół mnie też. potrafi być wszystko ok, śmieję się, jestem miła a tu nagle łup! - przypomnę sobie coś, jakiś malutki szczegół mnie wkurzy i nastrój zmienia się o 180 stopni, mój chłopak zaczyna się juz o mnie matrwić, czy to przypadkiem nie jego wina, czy to on tak na mnie nie wpływa, co jest tego przyczyną itp.,

 

staram się to jakoś kontrolować, ale jeśli jeśli zdarzy mi się ulec złemu humorowi, to tym bardziej się nakręcam, jestem zła na siebie, że się tak zachowuję itd.

 

najgorsze jest to, że cierpią na tym niewinni ludzie, na których się "wyżywam"... potem czuję się jak jakiś cham .

 

 

 

u mnie niby można to zwalić na dojrzewanie (chociaż mam 18 lat, a wcześniej było lepiej), a może jest jakiś inny fizjologiczny powód? (i nie jest to wogóle uzależnione od @.)

 

 

 

nie zauważyłam, żeby ktokolwiek zachowywał się w taki sposób. tzn. wiadomo, każdy ma czasem gorszy dzień, ale u nikogo z ludzi, z którymi przebywam na codzień nie jest to aż tak nasilone. zachowuję się jak rozpuszczony bachor i martwię się, że zaczynam coraz ardziej wkurzać ludzi:(

 

 

 

poradźcie coś proszę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też... mi pomógł trochę stabilizator nastroju... (farmakologia) ale jeszcze czasem huknę albo fiknę w górę lub w dół... mój nastrój jest chwiejny jak rozklekotana ławeczka . sama chciałabym wiedzieć jak go ujarzmić na trwałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×