Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam dość nieśmiało


Pandora86

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa więc wypada sie przywitać a więc cześć . Od 4 lat lecze sie na depresje ... Cierpie też na zaburzenia odżywiania .Dopiero miesiąc temu zdecydoałam sie na wizyte u psychologa . Jak narazie w mojej główce panuje chaos mam nadzieje że mimo,wszystko trafiłam w dobre miejsce .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałam że to była beznadzieja ... :(

Hej, nie przejmuj się, beznadzieja ukrywa się u mnie, od wielu wielu lat. Jak chcesz to mogę ją wypożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandora (gr. pan – "wszystko", dδron – "dar") – w mitologii greckiej to pierwsza kobieta na Ziemi, którą Zeus zesłał jako karę dla ludzi za to, że Prometeusz wykradł bogom ogień z Olimpu. Matka Pyrry.

Na rozkaz Zeusa Hefajstos ulepił z gliny pierwszą kobietę, którą charyty i hory pięknie przyodziały. Atena nauczyła ją prac domowych, Afrodyta obdarowała urodą, a Hermes podzielił się z nią swoimi cechami charakteru: kłamstwem, fałszem i pochlebstwem i zaprowadził do Epimeteusza, który pojął ją za żonę wbrew ostrzeżeniom swojego brata, Prometeusza.

 

W posagu Pandora otrzymała szczelnie zamkniętą glinianą puszkę, którą Epimeteusz i Pandora z ciekawości otworzyli. Znajdowały się w niej wszelkie nieszczęścia, które rozeszły się na cały świat. Na dnie puszki była jednak, zgodnie z wolą Zeusa, nadzieja.

 

Kobieta zawsze musi namieszać. :P

 

Cześć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×