Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To ym bardziej sie cieszę Mi ze niedługo pojedziesz ufam ze pomoc okaze sie skuteczna.

tak juz troche wypracowałam ale po takich przejsciach terapie trwaja przecietnie do 4 lat a ja jestemrok...wiec troche jeszcze popracuje ostatnio czuje sie lepiej psychicznie ale ludzie mnie męczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też liczę na to,że mi ta terapia i pobyt z dala od domu pomoże w nabraniu dystansu do siebie. Nauczy paru rzeczy,których dziś nie umiem. :(

 

-- 08 maja 2011, 20:32 --

 

robimy zlot w Ustroniu :D może 22 maja....

 

-- 09 maja 2011, 21:16 --

 

Jeszcze tylko7 dni...

Jakoś 2 tygodnie temu myślałam,ze będe już spakowana.

Dziś zostało7 dni....a ja tylko wyciągnęłam walizkę...i stoję w miejscu. Nie wiem od czego zacząć...co zabrać

Jeszcze jestem w domu,ale jak tulę się do córki to łza kręci mi się w oku,że za tydzień o tej porze będe 50km od domu.Z zupełnie obcymi ludźmi.

Mam nadzieję,że szybko się z nimi zobaczę... :-|

 

-- 15 maja 2011, 19:28 --

 

no i to juz jutro...

nie wiem czy tam bedzie net...jeśli nie-to napiszę na jakiejś przepustce...czy żyję...

Trzymajcie kciuki,aby czas się nie zmarnował.

Pozdrawiam :) Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakubkowa, terapia jak terapia,ale najlepsze,że w pokoju jestem z zakonnicą a druga babka w wieku mojej matki i chrapie jak chłop.Pozatym do przodu,dzis ide na siłownie,potem muzykoterapia-także coś sie dzieje. W piątek o20.00 jade na weekend do domciu... Pozdrawiam Bielsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, piszę już z domu. Właśnie dziś dotarłam na przepustkę i powiem wam....dziwnie się patrzy po miesięcznej przerwie na monitor. Ciągle tylko miałam komórkę

a tu nagle taka zmiana ,,,monitor,klawiatura. Ogólnie pierwsze 5 godzin po miesiącu innego świata -pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×