Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ok jasne - jak mam być obrażany co post Anny R. to możesz mnie od razu usunąć z forum. Zauważ proszę, że to intrygantka która skłamie i zmanipuluje zawsze by tylko dopiec komu akurat chce. Czy naprawdę nie widzisz sprzeczności w jej wypowiedzi?

 

Wolisz taką kłamliwą osobę - spoko. Rozumiem.

 

Sorry, że na ostrzu noża - ale nie będę udawał, że pada deszcz jak mi ktoś pluje w twarz. Dziwię się, że tak banalny problem jak robienie osobistych wycieczek przez jedną z użytkowniczek forum i reklamowanie tego w każdym swoim poście nie daje się rozwiązać.

 

Proponuję też w takim razie za każdy kolejny post Anny R. z tym linkiem dawać ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anafranil niesamowicie szybko i skutecznie poprawia nastrój. Działa o wiele lepiej niż SSRI. Moim zdaniem powinieneś spróbować, zawsze możesz brać niskie dawki.

 

Zgadzam się. Spokojnie możesz brać 37,5 i będzie to działać poprostu słabiej niż 150. Adekwatnie do Twojego stanu.

Naprawdę Anafranil jest bardzo dobry.

 

 

 

Zawsze możesz haloperidol spróbować :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax, I Jak Ci ''smakuje '' ten Edronax?

 

brałem 3 dni, pobudzał, ale jednocześnie powodował lęk i smutek - jak rozmawiałem ze znajomą

to jakoś się nawet wzruszyłem jej opowieścią i było mi dużo smutniej, nie wiem, zrobiłem przerwe 5 dni i dziś znowu

zaczynam to brać ale w dawce 2mg a nie 4mg - może 4mg za bardzo mnie pogięły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×