Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio psychiatra mi zapisał esci. ale cena mnie powaliła, więc wtedy wrócilam do sertry, byleby somatyzacji nie mieć. :roll:

aktualnie nie jestem nigdzie zapisana... spróbuję więc bez niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

200 i null efekt ? Hmmmm...

 

Wydaje mi sie, ze trza dodac drugi SSRI albo TLPD, ewentualnie Cymbalte (ulepszona Wenlafaksyna)....

 

Patrz Wujkowi paro + Anafranil pomoglo na 100 %, albo Zaq bierze Esci + Zoloft i jest poprawa, a Zaq sie leczyl 10 lat bez skutku.

 

 

Ja przechodze na Fluo za miesiac.

 

[Dodane po edycji:]

 

nasze dupy systematycznie się powiększają. :mrgreen:

 

:mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

Nie dziwie sie.

 

Aczkolwiek trzeba zawsze probowac.

 

Znajoma mojej babki leczyla sie przez 20 lat bez skutku (ma CHAD mieszany, to co Rober), ale dwa lata temu okazalo sie, ze idealnie zareagowala na Imipramine + Lamotrygine + Fluo + Olanzapine + Lerivon....

 

Od dwoch lat zyje jak zloto.

 

 

A jak nie probowalas zadnego z tych lekow co napisalem, to tak naprawde nie zazywalas jeszcze naprawde skutecznego leku...

 

TLPD zmieniaja emocje znacznie, ale sa skuteczne na przewlekle zaburzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

CO bylo zle z Doksa ?

 

Doksa jest slaba, nie ma porownania do Anafranilu czy Amitrypy.

 

WIem, ze to banal, ale zawsze trza szukac....

 

Trzeba wytrzymac jeszcze kilka lat jak wejda w obieg antydepresanty prof Pilca z KR (dzialanie jak Xanax + silnie antydepresyjne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To antydepresanty profesora Pilca beda dzialaly elegancko na Ciebie, pomysl (silne dzialanie na gaba jak Xanax + na kwasy glutaminowe w inny sposob niz Coaxil + jakies tam jeszcze dzialania)...

 

Pilc powiedzial, ze interesuje go skutecznosc na poziomie minimum 90 % (pelna remisja).

 

Juz sie odbywaja bardzo pozytywne testy na ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Biorę setaloft już czwarty raz. Za pierwszym razem dano mi dawkę 50 mg. Zaczęła na mnie działać po równym tygodniu, czułam się w końcu sobą, koszmar minął. Drugi raz przepisano mi od razu 100 mg. Połówka zadziałała na mnie pobudzająco już na drugi dzień, brak paraliżu ołowianego, itd. Potem zaczęło się coś chrzanić jakoś po dwóch dniach(może te wczesniejsze pozytywne skutki pojawiły się przez efekt placebo),dostalam dodatkowo lerivon 10mg na noc. Wszystko znowu jakos po tygodniu się unormowało. Jednak jak bralam 3 raz setaloft, ten lek w ogóle na mnie nie działał. Brałam od sierpnia do niedawna seronil. Czułam się ciągle nieswojo,bez chęci do życia,wiedziałam,ze nie jest tak jak być powinno. Po setalofcie kiedyś żyłam pełnią życia. Tydzien temu psychiatra przywrócił mi znów setaloft twierdząc,że skoro kiedyś tak pozytywnie na mnie działał, być może ta substancja się ze mnie wypłukała i na nowo zacznie działać jak kiedyś. Oby... Dzisiaj mija 7 dzień od ponownego brania leku. Nie wiem juz sama co myśleć. Zawsze miałam przy tym leku początkowe efekty uboczne:takie uciążliwe ziewanie,nudnosci,brak apetytu. Tym razem ich nie odczuwam, martwię się, że kompletnie nie działają. Proszę o jakieś opinie na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×