Skocz do zawartości
Nerwica.com

napad jaskry przy parogenie


diva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! sama nie wiem od czego zaczac :bezradny: ...tydzien temu wybrałam sie do psychiatry. Przepisał mi Parogen-sama o niego poprosiłam, bo duzo sie naczytałam o tym leku. Lecze sie na fobbie społeczna, a dokładnie na erytrofob. Jakies 6 dni temu zaczełąm brac ten lek, najpierw od połowy tabletki i od dzisiaj cała. juz po dwoch dniach zaczeło mnie meczyc nieostre widzenie, a dzisiaj ból prawego oka. Jest to bardzo uciazliwe, gdyz lewe mam niedowidzace i praktycznie widze tylko tym prawym. Czy miał ktos doczynienia z tkimi objawami niepozadanymi. Przestraszyłam sie i nie wiem czy powinnam isc do lekarza. Oko moje lewe na codzień troszke zezuje a teraz po tych tabletkach sie nasilił, czy powinnam je odstawic. Prosze niech ktos mi pomoze!! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty wiesz co to jest jaskra? Nie ma czegoś takiego jak "napady jaskry". Masz po prostu pogorszony wzrok, napady nieostrego widzenia. Zobacz czy jest to możliwy skutek uboczny leku - jeśli tak wybierz się do psychiatry i poproś o zmianę, jeśli nie idź do okulisty.

Nikt ci na forum choroby oczu nie zdiagnozuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×