Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ideał kobiety, no hm, no cóż xD .

'Jakaś mądra z czarnymi lub jasnymi blond długimi włosami, wyższa ode mnie, figura obojętnie jaka, dobrze byłoby, gdyby umiała wytłumaczyć chemię, gdyby chodziła w szpilkach, okularach i była ode mnie starsza.'

^^ :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś są tak świetne farby do włosów, że kolor naturalny zchodzi na drugi plan. Poza tym jeśli tak naprawdę się zakochać to nawet zielony jest O.K. :P

 

Jeśli chodzi o wcześniej wspomniane usilne szukanie partnera/partnerki to moje doświadczenie jest jedno: "Im bardziej Kubuś zaglądał do norki, tym bardziej Prosiaczka tam nie było." Co wy na to? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ideal to rudzielec z lekko podkręconymi wlosami,smukla twarz,troche piegów,i tak;podkolanóówki,...... :lol: i jest po mnie:)

ciekawe ze zawsze po seksie czuje sie wybornie ,nieraz nawet czując sie tragicznie kocham sie z moją dziewuchą,i objawy nerwicy znikają po 30 sekundach...to najszybciej dzialający ,darmowy lek jaki znam,poprawiający samopoczucie,szkoda ze nie trwale. ;)

pozdrawiam[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie weryfikuje nasze idealy ale ok...pomarze sobie teraz: ja strasznie lubie jesli mam o czym z dziewczyna rozmawiac, takie "smaczne" rozmowy, moglaby by byc tak zaradna torszke, zyciowo mądra, i miec olbrzymie poczucie humoru.. wyglad wbrew pozorom jest wazny ;) a wiec : najlepiej ciemne wloski, w kwestii dlugosci wlosow jestem ultrasem, albo bardzo dlugie albo bardzo krotkie ;) oczka kolor raczej obojenty ale taki figlarny blysk w oku to by sie przydal bardzo... twarz..hehe twarz no ladna jakby byla to super, ale bardzo podoba mi sie uroda Angeliny Jolie, Salmy Hayek.Milo jak bedzie miec dobra figure i kobiece ksztalty...a poza tym powinna uwielbiac : gotowac, sprzatac,prac,prasowac itd.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie weryfikuje nasze idealy ale ok...pomarze sobie teraz: ja strasznie lubie jesli mam o czym z dziewczyna rozmawiac, takie "smaczne" rozmowy, moglaby by byc tak zaradna torszke, zyciowo mądra, i miec olbrzymie poczucie humoru.. wyglad wbrew pozorom jest wazny ;) a wiec : najlepiej ciemne wloski, w kwestii dlugosci wlosow jestem ultrasem, albo bardzo dlugie albo bardzo krotkie ;) oczka kolor raczej obojenty ale taki figlarny blysk w oku to by sie przydal bardzo... twarz..hehe twarz no ladna jakby byla to super, ale bardzo podoba mi sie uroda Angeliny Jolie, Salmy Hayek.Milo jak bedzie miec dobra figure i kobiece ksztalty...a poza tym powinna uwielbiac : gotowac, sprzatac,prac,prasowac itd.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lusi- wojujaca feministka bez sklonnosci do zartow"

Ale tamto wyżej to było wyobrażenie prawie idealnej kobiety, czy żart?

 

 

 

"Im bardziej Kubuś zaglądał do norki, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."

Dokładnie. I właśnie dlatego strzała Amora przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie :roll: .!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... długie czarne włosy (jeśli by miała tak lśniące kruczoczarne, że aż ciarki po plecach by przechodziły, to i krótkie włosy wybaczę ;) ); ciemne oczy takie, w których możnaby tonąć tysiące razy; dyskretny, subtelny makijaż; zmysłowe usta, tajemniczy uśmiech i.... jest po mnie. :shock: Głos w gardle więźnie, serce przestaje bić, oddech zamiera i... ona mija mnie, bo widzi faceta z rozdziawioną gębą, który "wygęgać się" nie potrafi :?

I tak to pewnie będzie, że jak przyjdzie "co do czego", to i tak będzie to kobieta inna, niż ten wymarzony ideał... ale za to oby była tak wspaniała, że sama sobą zbuduje lepszy ideał i nim będzie dla mnie ;)

Bo i cóż warte są ideały, które nas mijają i słowa z nami nie zamienią ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...kobieta idealna dla mnie...napewno brunetka z długimi włosami, ale nie za długimi...nie chciałbym aby potykała się o nie wchodząc po schodach...no i oczywiście standardzik - ładna twarzyczka (to najważniejsze) ,następnie żeby mała czym oddychać (i nie mam tu na myśli rozmiaru dwuch piłek do kosza ;) ) i musi miec to coś w oczach.....te diabliki......Ogólnie mówiąc nie miałbym niczego przeciw temu, gdyby umówiła sie ze mną Michelle Rodriguez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×