Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja "przystankowa"


Gość jjanos71

Rekomendowane odpowiedzi

jjanos71, a dlaczego nie poszedłes z tym do lekarza przez 20 lat !!! ??

 

Dlatego, że bawiło mnie to bardzo. Robiłem to co jakiś czas. Na początku może raz na miesiąc. Teraz bawi mnie to mniej bo muszę to robić KILKA RAZY DZIENNIE !!! W drodze do pracy ze dwa razy. Z powrotem raz bo jestem zmęczony po całym dniu pracy. Niedawno zrobiłem to 7 razy w ciągu jednego dnia i to w tym samym autobusie!

 

 

Myślę, że udam się z tym do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że bawiło mnie to bardzo. Robiłem to co jakiś czas. Na początku może raz na miesiąc. Teraz bawi mnie to mniej bo muszę to robić KILKA RAZY DZIENNIE !!! W drodze do pracy ze dwa razy. Z powrotem raz bo jestem zmęczony po całym dniu pracy. Niedawno zrobiłem to 7 razy w ciągu jednego dnia i to w tym samym autobusie!
To nie moje zboczenie.

Jak nie zboczenie to co? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że bawiło mnie to bardzo. Robiłem to co jakiś czas. Na początku może raz na miesiąc. Teraz bawi mnie to mniej bo muszę to robić KILKA RAZY DZIENNIE !!! W drodze do pracy ze dwa razy. Z powrotem raz bo jestem zmęczony po całym dniu pracy. Niedawno zrobiłem to 7 razy w ciągu jednego dnia i to w tym samym autobusie!
To nie moje zboczenie.

Jak nie zboczenie to co? :shock:

Ja bym dodała: Jak nie Twoje to kogo? Tych kobiet, co muszą na to patrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjanos71, to dobrze,ze myslisz o leczeniu.Jesli zdales sobie sprawè,ze cos jest nie tak z tym co robisz-to jeszcze lepiej.Udaaj siè do psychiatry jak najszybciej.W koncu nie jest normalne to co robisz-niestety.Zyczè powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodała: Jak nie Twoje to kogo? Tych kobiet, co muszą na to patrzeć?

 

 

Ludzie : demonizujecie. Ja nie twierdzę ,ze to jest normalne i ,że wszystko jest cacy. Ale facet nie jest ekshibicjonistą. Nie robi tego na pokaz i nie to sprawia mu satysfakcję ,ze ktoś na to patrzy. Napisał wyraźnie ,ze robi to bardzo dyskretnie., po co miałby kłamać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że bawiło mnie to bardzo. Robiłem to co jakiś czas. Na początku może raz na miesiąc. Teraz bawi mnie to mniej bo muszę to robić KILKA RAZY DZIENNIE !!! W drodze do pracy ze dwa razy. Z powrotem raz bo jestem zmęczony po całym dniu pracy. Niedawno zrobiłem to 7 razy w ciągu jednego dnia i to w tym samym autobusie!
To nie moje zboczenie.

Jak nie zboczenie to co? :shock:

Ja bym dodała: Jak nie Twoje to kogo? Tych kobiet, co muszą na to patrzeć?

 

 

ohhh nie czytacie uważnie tego co piszę i cytujecie od rzeczy...

Powiem tak... Wiem, że jestem zboczony. Pójdę się leczyć bo też mam tego dosyć. Ale proszę nie mylcie mojego zboczenia z ekshibicjonizmem bo ja nie należę do tych co pokazują genitalia czy onanizują się przy kimś bez skrupułów. Ja się ukrywam gdy to robię.

Do spodni nikt mi nie zagląda i co tam w nich robię to chyba należy do mojej prywatności. Nie każę nikomu na to patrzeć i nikomu tego nie pokazuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodała: Jak nie Twoje to kogo? Tych kobiet, co muszą na to patrzeć?

 

 

Ludzie : demonizujecie. Ja nie twierdzę ,ze to jest normalne i ,że wszystko jest cacy. Ale facet nie jest ekshibicjonistą. Nie robi tego na pokaz i nie to sprawia mu satysfakcję ,ze ktoś na to patrzy. Napisał wyraźnie ,ze robi to bardzo dyskretnie., po co miałby kłamać?

 

Ja zatem bardzo dyskretnie będę srała u sąsiada w ogródku. W nocy, nikt nie zauważy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodała: Jak nie Twoje to kogo? Tych kobiet, co muszą na to patrzeć?

 

 

Ludzie : demonizujecie. Ja nie twierdzę ,ze to jest normalne i ,że wszystko jest cacy. Ale facet nie jest ekshibicjonistą. Nie robi tego na pokaz i nie to sprawia mu satysfakcję ,ze ktoś na to patrzy. Napisał wyraźnie ,ze robi to bardzo dyskretnie., po co miałby kłamać?

 

Ja zatem bardzo dyskretnie będę srała u sąsiada w ogródku. W nocy, nikt nie zauważy

 

Powiedz gdzie i kiedy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodała: Jak nie Twoje to kogo? Tych kobiet, co muszą na to patrzeć?

 

 

Ludzie : demonizujecie. Ja nie twierdzę ,ze to jest normalne i ,że wszystko jest cacy. Ale facet nie jest ekshibicjonistą. Nie robi tego na pokaz i nie to sprawia mu satysfakcję ,ze ktoś na to patrzy. Napisał wyraźnie ,ze robi to bardzo dyskretnie., po co miałby kłamać?

 

Ja zatem bardzo dyskretnie będę srała u sąsiada w ogródku. W nocy, nikt nie zauważy

Jakoś nie widzę analogii, ale cóż chyba za głupia jestem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mo jesteś di masta 8)

No ale faktycznie....non stop prać ospermione spodnie .... i tak w tym łazić......e-vomit.gif

 

 

wiola173, on to nazywa taktowne, Ty dyskretne - przybijcie sobie pionę :lol:

 

Dyskretnie to się majtki poprawia jak wejdą w rowka albo dłubie w nosie a nie naraża innych na obsceniczne zachowanie, na molestowanie, pomijając że autobusami jeżdżą dzieci :shock:, mamy chyba jakieś normy moralne tak? Czymś się różnimy od zwierzątek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czymś się różnimy od zwierzątek??

linka, zwierzęta nie trzepią sobie w autobusach, ani na przystankach. :mrgreen: Dzisiaj masturbuje się w miejscach publicznych, a co będzie robił jutro? Jeżeli nie sprawiałoby mu przyjemności to, że może go ktoś zauważyć to robiłby to w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: bleeeeee a później tą łapą trzyma się czegoś w autobusie, idzie do pracy i otwiera tą łapą drzwi....jezuuuuuuuuu zaczynam nosić rękawiczki :shock::shock::shock:

Podaje innym rękę.....zaraz się spawiuję...i tak rano jedzie do pracy, stuknie w autobusie i cały dzień w pracy w takich u*ebanych spodniach ??!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Mariano Italiano, ale takie dajmy na to orangutanki się onanizują....obok siebie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiola173, on to nazywa taktowne, Ty dyskretne - przybijcie sobie pionę :lol:

 

No zaraz wyjdzie na to ,że ja jestem fanką masturbacji w autobusie. :lol:

Szkoda tylko ,że nie widzicie chamstwa , którym się tu popisujecie, dla mnie napisanie , że pójdę się wysrać w ogródku sąsiada jest chamskie i zupełnie nie miejscu w porównaniu do problemu o którym ktoś odważył się tu opowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odważył się powedzieć po 20 latach zabawy w autobusach. Nieźle. Medal powinien dostać.

 

[Dodane po edycji:]

 

Mariano Italiano,

Zacytujmy biblię: "niech pierwszy co jest bez winy rzuci kamieniem"

Ja nie masturbuję się w autobusach.

 

W ogóle nie masturbuję się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×