Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego wszyscy mi mówią co powinnam czuć? czy to że on jest mi obojętny,że prócz tego że chciałabym żeby go odseparowali na jak najdłuższy czas ode mnie i dzieci,jest mi obojętne to czy jemu tam dobrze czy żle...czy to znaczy że jestem goopia?

 

gdybym go nienawidziła i pałała tą nienawiścią,wszem i wobec opowiadała jak bardzo go nienawidzę i życzyła mu źle wtedy byłoby normalnie?wtedy byłoby lepiej?

 

dzień jak codzień...czekam aż wróci zwyczjane po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też zawsze wraca, z coraz to większą siłą...

 

zastanawiam się czy oddać prochy rodzicom, czy się w końcu zgłosić do szpitala...

ale ja nie chcę im mówić, będą bardziej przerażeni niż ja :zonk:

 

:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, dzięki za wsparcie :zonk:

Mam nadzieję, że nie zacznę czuć się źle w trakcie... :shock:

 

Trzymam kciuki!

 

Będzie dobrze!

Napisz jak było?

 

 

 

Całe życie boję się surrealistycznych rzeczy, a jak mam naprawdę życiowo stresującą sytuację to radzę sobie zajebiście. Gdzie tu logika? Oczywiście większym problemem była dla mnie moja agorafobia i wyjście z domu niż cała ta rozmowa :P Myślę, że spodobałam się zimnej suce, która jest tam kierowniczką i chłód wieje od niej na 5 metrów. Szkoda tylko, że to trochę zbyt odpowiedzialna praca, jak dla mnie. Nie napisali nic w ogłoszeniu, że trzeba będzie wozić na stanowisku sekretarki/asystentki prezesa po mieście, a okazało się, że trzeba będzie. Jeśli się do mnie odezwą to ładnie podziękuję raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, Misiek_NL, już przeszłam raz koszmar rezygnowania z pracy przez NL :? Nie było przyjemnie wyjaśniać wszystkim DLACZEGO :roll: Wolałabym teraz, póki jeszcze nie jest ze mną jakoś super, coś spokojnego w miarę, jakaś praca biurowa, a nie sekretarka, asystentka i kierowca w jednym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U mnie coraz lepiej, ręka już nie boli. Za to swędzą mnie sutki :D, ale to być może od źle wypłukanego stanika ;-), a jak nie to nie wiem... Wyjechałam na kilka dni, to chyba dobrze mi robi. A powiedzcie kochani, czy mogę sobie jedno piwko wypić biorąc Concor Cor 2,5mg co rano? Relanium już nie biorę. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, ja Ciebie rozumiem i Twoje obawy.Przez nerwice tez nie mam odwagi robic i pracowac tak jakbym tego chciala.Boje sie zmian,podjecia ryzyka.Czuje,ze nie podolam.Pewnie to nie tylko nerwica,ale i niska samoocena w moim wypadku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×