Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Tak? ; > nie wiedziałam. Tak czy inaczej to nie zmienia faktu iż nie mam 18, a planuję kolczyk w wardze, i może jakiś tatuaż na bliznach.

ja jak robilem tatuaze tez nie miale 18, i co ;> ?(w lipcu mialem 18) nie potrzebna zgoda od mamusi i pani wychowawczyni :mrgreen: kolczyk fuj, tatuaz jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na uroczyste zakończenie liceum poszłam z kolczykiem we brwi. na zakończeniu było sporo oficjeli, prezydent miasta itd, bo byliśmy pierwszym rocznikiem tego liceum. dyrcia zawału prawie dostała jak mnie zobaczyła. kumpela natomiast przyszła z kolczykiem w nosie :mrgreen:

 

pierwszy tatuaż zrobiłam w wieku 18 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nieprzespanej nocy, wczorajszym załamaniu nerwowym, pocięciu sobie ręki w przypływie nagłej głupoty (czy powinnam przyznać się do tego na terapii?), zrobiłam to! Rzuciłam pracę z dnia na dzień. Powiedziałam szefowej, że jestem nerwicowcem, nie umiem żyć i pora wziąć się za siebie, czyli w moim przypadku rzucić pracę, która wywoływała u mnie 90% lęków. Kobiecina zrozumiałam i chwała Bogu. Teraz, jak już wyeliminowałam "zapalnik" nerwicy to pora ogarnąć życie. Zadanie pierwsze - wyjść dziś samej z domu.

Boże, kamień z serca... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, no i *uj to się porzygasz w autobusie, trudno, powiesz, że jesteś w ciąży i niech się wszyscy walą. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze, dobrze będzie zobaczysz, nie wiesz.....my mamy tak, że przed rozmową będzie stressss a w trakcie sobie poradzisz Ola, ja trzymam kciukasy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, nie bój się, jeszcze dasz radę zrobić na nich pozytywne wrażenie! Powodzenia na rozmowie!

 

U nas w pracy dziś wizytacja z zagranicy, wszyscy się odstawili jak mrówka na święto lasu... ale bardziej jak dzieci na święto szkoły czarno-biało hihi niezbyt mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, chojrakowa w ciebie wierzy, koniecznie napisz jak było

 

A ja... niezmiennie od kilku dni mam wrażenie, że wariuję, duszę się mentalnie, cokolwiek by się nie działo, mam wrażenie, że wszystko wiruje, obraca się przeciwko mnie i się wali. Na moich oczach.

Trzęsę się cała, nie wiem, czy to irracjonalny lęk, napięcie czy fluoksetyna, chociaż biorę jej malutko, za mało, jak dla mnie, kiedyś odczuwałam jej działanie po 100mg, a teraz... masz 30 i się ciesz życiem.

Jakim życiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl co się może więcej stać? Ludzie zadzwonią po karetkę? .

no nie sądzę..

ludzie to świnie!!

wszyscy tylko się odwracają od takich sytuacji.. nie chcą robić sobie problemów..

jechałam jakiś czas temu busem

dziewczyna dostała padaczki

bus był pełen..

to jakieś 30 osób..

i wiecie, poza mną nikt nie zareagował..

ludzie są okropni!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×