Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również się rozchorowałam, siedzę w domu i pije litrami mleko z czosnkiem i miodem :( Wrzućcie jakieś małe sprawozdanko ze spotkania, bo jestem ciekawa, kto w końcu dotarł i jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji dużego zapotrzebowania na kontakty społeczne :mrgreen: proponuję spotkanie w przyszłym tygodniu w piątek lub sobotę. Jak tam u Was z chęcią i motywacją?

PS. Zbliża się to wstrętne, długie i szare coś zwane jesienią, morale podupadają... Mam nadzieję,że będziemy robić spotkania w miarę regularnych odstępach czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Asia, to skończyło się wstrętne, nieznośnie skwarne coś zwane brrr latem, kiedy każde wyjście z domu było okupione litrami potu i uczuciem obleśnej duchoty. A teraz przyszło wyzwolenie. Jesienne, rześkie, wilgotne powietrze to coś co tygrysy i matnia kochają. :papa::papa::papa:

Też jestem za spotkaniem w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przepraszam,że tak z innej beczki..

 

Nie jestem w stanie sobie już dłużej poradzić ze swoimi problemami.

Bardzo chciałabym iść się przebadać do neurologa, sprawdzić co mi właściwie jest...

Bo ja widzę u siebie milion rzeczy i sama nie wiem,czy to nerwica,czy to rak, czy schizofrenia,czy jeszcze inny shit.

Mógłby mi ktoś polecić naprawdę DOBREGO neurologa w Poznaniu?

 

 

Z góry dziękuję za namiary.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/neurolog/Pozna%C5%84

 

Wybierz sobie :tel2: Wiem, że Michalak przyjmuje prywatnie na os. Rzeczypospolitej. To tak gdybyś chciała do niego.

 

@matnia - Dziękuję!

Do dr. Michalaka wydzwaniam już od miesiąca - nie odbiera w ogóle telefonów, nie odpisuje na maile.. :/ grrr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,Prezes na najblizszym spotkaniu niestety nieobecny,ale usprawiedliwiony hahahhaha

Wyjeżdzam na zlot psów rasy beagle ,jako organizator mam obcnie sporo na głowie.

Mam godnego zastępcę neo _asia,ona zajmie się organizacją,znajdzie miejscóweczkę ,ja postaram się jeszcze ludzi zawiadomić to co sobota aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soneta, spotkania odbywają się w kawiarniach, pub'ach, plenerze i mają charakter czysto towarzyski. ;) Pierwsze odbyło się ok. pół roku temu.

Są stali bywalcy, dochodzą też nowe osoby. Jeżeli ktoś czuje się wyalienowany czy coś w tym stylu, szuka nowych znajomości, chce porozmawiać i się pośmiać to zapraszamy! Klimat jest bardzo luźny.

 

Dokładne info co do miejscówki sobotniego wypadu podam dziś wieczorem.

 

PS. Szkoda, Agnieszko_2008,że termin nie styka. Mam nadzieję,że kolejny będzie git.

 

[Dodane po edycji:]

 

Cacao Republika ul. Zamkowa 7 19:00

Do zobaczenia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to nie wybiorę się raczej na tą noc naukowców. Jestem humanistką i nauki ścisłe mnie nie kręcą. Natomiast bardzo chętnie się spotkam z forumową ekipą.

A gdzie nasza kierowniczka się podziała?

 

[Dodane po edycji:]

 

Cofam poprzedniego posta. Przeczytałam program tej imprezy i dla mnie też są ciekawe wykłady. Myślałam że to będą tylko doświadczenia chemiczne i fizyczne, a tu proszę... jest też wiele innych rzeczy. Asiu neo - na co się wybierasz? Bo mnie kręci m.in. to badanie krzyku. :yeah: Ale też wiele innych wykładów. No, wybór jest ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×