Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem, śledzę rozwój sytuacji. ;)

Dobra, ludu, spotykamy się pod pręgierzem o 20:00. Jest środa, więc ze znalezieniem miejsc w knajpce nie powinno być problemu.

Wysyłam do was PW z moim nr tel. Jak ktoś będzie miał problem z rozpoznaniem grupki niech dzwoni.

Do zo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asiu 20.15...i tak będziemy chwilę czekać na Chawę...to żaden problem się rozpoznać, osoba czy grupka czekająca na kogoś specyficznie wygląda :D i zawsze można zapytać czy jest z forum, robiłem tak mnóstwo razy i nigdy nie było problemu.Do zobaczyska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłam, było bardzo fajnie :smile: Łącznie przyszły 4 osoby. Rozmawialiśmy na poważne tematy, naukowe :D Ja nikogo wcześniej nie znałam, przed spotkaniem miałam trochę pietra ale potem czułam się już dobrze i bezpiecznie ( nawet wtedy, gdy stien mnie podpuszczał ;) ) Wszystkim niezdecydowanym polecam kolejne spotkanie forumowe :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołaczę do spotkanie chociażby jutro, albo w tygodniu. Mi tam wsio ryba.

Chociaż jeśli chodzi o oraganizacje spotkań to proponuje wyznaczenie konkretnych terminów i godzin. Kto moze ten przyjdzie, a kto nie, ten dołaczy kolejnym razem. Argumentuje to tym, że powstaje zamieszanie i trudności z organizacją. Ktoś coś zaproponuje, czy ja ma zacząć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołaczę do spotkanie chociażby jutro, albo w tygodniu. Mi tam wsio ryba.

Chociaż jeśli chodzi o oraganizacje spotkań to proponuje wyznaczenie konkretnych terminów i godzin. Kto moze ten przyjdzie, a kto nie, ten dołaczy kolejnym razem. Argumentuje to tym, że powstaje zamieszanie i trudności z organizacją. Ktoś coś zaproponuje, czy ja ma zacząć? :D

Jak sie wyznaczy konkretny termin to moze komus nie pasowac, np tak jak ostatnio matni. Także jestem za tym żeby chetni napisali kiedy im pasuje. Na ten weekend i tak jest za malo chetnych bo tylko trzy osoby, wiec nie ma co organizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro są cztery osoby to może jutro o 12 na pętli tramwajowej Ogrody? Moglibyśmy pójść nad Rusałke przez ogród botaniczny. Jakby co to od 15-18 nie mogę. Nie wiem też czy nie będzie padać. Weźcie parasolki to najwyzej gdzieś uciekniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×