Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciekawe linki/filmy/obrazki


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: mnie ubawiło, wypadałoby znać film.......wtedy łatwiej wyobrazić sobie taką rozmowę tych dwóch panów.

 

Zaś do twojego linku mam wiele zastrzeżeń - ani to śmieszne ani ciekawe (jak sugeruje tytuł tematu) :roll: obrzydliwe i drastyczne i mnie osobiście nie skłaniają do żadnych refleksji tylko do wyłączenia przeglądarki lub zwrócenia obiadu. To nie jest złośliwość - obiektywizm raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, powyższe zdjęcie martwego płodu nie robi na mnie wrażenia, a Ty jak chcesz być wojującą antyaborcyjną osobą - radzę przenieść się na inne forum.......

Zdjęcie usuwam bo to nie jest miejsce na takie manifestacje :roll:

Żenujący poziom, naprawdę.....

 

Jeśłi skasowałam jakiś link - to najmocniej przepraszam, widocznie niechcący przez nieuwagę. Zaś zdjęcie zostało usunięte celowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe linki i śmieszne filmiki :)

Zdjęcie martwego płodu nie jest ani ciekawym ani śmiesznym.....jak nie rozumiesz - trudno.

 

Ja tylko napisałam, że dla mnie twój link nie był śmieszny ani ciekawy a zdjęcia w nim pokazane drastyczne i obrzydliwe a ty się tak zaperzyłaś jakbym ci co najmniej napluła na twarz, Ty nie musisz się śmiać z obrazka Paradoxy a ja z twojego - i obie mamy prawo do wyrażenia opinii. Ty mi zaś w odezwie wrzucasz jakieś zdjęcia martwych płodów - tak to dla mnie było żenujące. EOT z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam to ramach odpowiedzi na Twój post. Zrobiłam offtop, przepraszam. Ale Ty dobrze o Tym wiesz, więc nie mam pojęcia, po co udajesz Greka.

co w tym kontekście oznacza "udawanie Greka" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, To następnym razem jak będziesz chciała odpowiedzieć jakimś niesmacznym zdjęciem (komukolwiek) rób to w prywatnych wiadomościach a nie na forum z łaski swojej. W ogóle wysyłanie takiego zdjęcia w odpowiedzi na post związany z negacją drastycznych zdjęć jest bardzo..... ciekawy. Co chciałaś nim osiągnąć nie wiem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka napisała, że zdjęcie martwego płodu nie jest ani ciekawe, ani śmieszne, a w temacie pisze, że właśnie takie rzeczy powinno się wysyłać.

no i miała rację. :roll: wiem, co znaczy udawać Greka, pytam co w tym kontekście miało to oznaczać, bo akurat Linka dobrze wie o co chodzi, a wychodzi na to, że Ty nie wiesz.

 

nie rozumiem nadal, po co wysyłałaś takie zdjęcie jako odpowiedź?

może tym akcentem skończmy offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam miłośników "Księżyca w Nowiu", ale:

http://polec.to/opis/saga-quotzmierzchquot-ksiezyc-w-nowiu--twilight-saga-new-moon-the

 

Obejrzyjcie film w "Inne materiały" (trzeba zjechać niżej i przeczekać parę sekund reklam). Nie wiem co to za facet, ale jest rewelacyjny i jego videorecenzja mnie rozbroiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×