Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


sabinka19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam nadzieję,że dzięki forum uda mi się wyjść z przydnębiającej depresji i pozbierać się po nie udanym związku. Mineło 5 miesięcy, a ja zatrzymałam się w czasie i wydaje mi się jakby to było wczoraj, gdy mój były partner mówi,że to koniec:(. Nie umiem dojść do siebie a co najgorsze nic mnie nie cieszy, bo wciąż o nim myślę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sabinka19, witam na forum. Życzę wszystkiego dobrego bo w sumie dokładnie wiem co czujesz. Jestem poniekąd w podobnej sytuacji.

 

Cieszę się,że w końcu ktoś mnie rozumie. Nikt z moich bliskich nie przeżył jeszcze tak boleśnie rozstania jak ja teraz. Nie umiem żyć sama po 3,5 latach związku. Najgorsze jest to, że on zaczął pracowac ze swoja dziewczyną u mnie w małej miejscowości a ja muszę patrzeć na jego szczęście, kiedy sama nie mam ochoty żyć:(. Muszę dojeżdzać do pracy, a oni zawsze jadą tym samym autobusem co ja i muszę na to wszystko patrzeć. On nawet na mnie nie spojrzy i nie powie głupiego '' cześć''. Udaje,że mnie nie zna i nigdy nie znał. To bardzo boli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×