Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ganja a benzo


soo

Rekomendowane odpowiedzi

Haha. To mi poprawiłeś humor! :D

 

Może poraw sobie nastrój po jaraniu extazy albo kokainą? :D Podobno bardzo dobrze poprawia nastrój.

 

A na poważnie. Nie pal skoro Ci to szkodzi. Skoro Ci nie szkodzi i uważasz, że jest ok to sobie pal. Ale "jazd" nie lecz lekami, bo mija się to z celem. Leki są dla ludzi, którzy chcą się leczyć i pracować nad sobą i raczej nie należy ich działania mieszać z działaniem trawy, która jest psychoaktywna.

 

Ale i tak brawa za temat. Ślędzę to forum kilka lat już, ale takiej perełki chyba nie widziałem jeszcze :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle sformułowałem pytanie, nie ważne. Po prostu bardzo często mi się zdarza siedzieć w "zadymionych" pomieszczeniach i nie zawsze uda mi się uciec - tak jak ostatnio. Siedziałem w tym dymie jakieś 20min, w pewnym momencie zorientowałem się, że tkwie w tym stanie po uszy - samoistny uśmiech, leszy humor, "skrzywiony dźwięk" który docierał do uszu, rozluźnienie, spokój i błogość - myślałem, że już po mnie, w końcu to moje pierwsze upalenie się od dwóch lat, czyli odkąd zorientowałem się, że mam nerwicę. Okazało się, że żaden lęk nie wystąpił, żadne schizy nie szukały drogi do mojego łba, po prostu byłem i się dobrze bawiłem - bo zaraz potem była niesamowita impreza.

 

Chciałbym tylko wiedzieć czy jakby taka sytucja jak wyżej opisana wystąpiła ponownie lecz z objawami typowego ataku lękowego itp. czy mógłbym liczyć na mój Lexotan 3mg?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super :?:?:? A mój mąż "leczy" się antydepresantem, żeby móc sobie spokojnie jarać(żeby nie mieć wkrętów), czasem jak jest gorzej to ratuje się właśnie lexotanem... :?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×