Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dzis czeka mnie cały dzień zabiegania

trzeba iśc na zakupy

później do przychodni na szczepienia z moimi pociechami

na koniec wizyta u fryzjera czyli wielka zmiana zmieniam fryzurę ale też kolor

morze to mi choc trochę poprawi humor

i mój tak bardzo fatalny stan

 

 

 

pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam czytać książkę, i przychodzą lęki, że nie będę miał o czym rozmawiać na terapii :/

Nie poddam się mu i pojadę.!

[Ta sesja będzie dodatkowa.]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam zrobić forumowy coming-out - choć nie wiem na ile czasu mi starczy odwagi, może tylko na jeden dzień ;) zdjęcie jest z biura, jakoś nie mogłam znaleźć jakiegoś weselszego imprezowo-wakacyjnego... a może dlatego że na zdjęciach wyglądam beznadziejnie a na tym tak jakoś profesjonalnie ;)

 

Dla przypomnienia - zachorowałam na lęk napadowy F41 (czyli lęk uogólniony z napadami paniki) w maju 2009, pastylek jak do tej pory nie brałam (tylko czasem hydroxyzinum na spanie). Chodzę obecnie na terapię państwowo (która uważam mi mało pomaga...). To tyle. Po głębszym zastanowieniu stwierdzam że lęk mi towarzyszy właściwie od dziecka... tylko teraz przybrał jakąś bardziej nasiloną formę, to tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, gratuluję odwagi, faktycznie, nie wyglądasz na osobę, która na coś cierpi, zresztą tak jak ja.

to potem zamieszczę inne zdjęcie na którym WIDAĆ ;) tylko nie chcę nikogo straszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- racja, racja. Cztery wizyty to mało, to dopiero początek początków. Wyluzuj się, przecież wiesz że to nerwica a nie wylew! To nerwica przybiera takie różne formy chorobowe. Wypij melisę albo dziurawiec, zjedz Nervomix (bez recepty), zajmij czymś myśli i luzzzzz.

 

Polakita- gratuluję odwagi :smile: Akurat po Tobie bym się nie spodziewała takiego ujawnienia bo pamiętam jak się obruszyłaś że imieniem do Ciebie napisałam :mrgreen: (żeby nikt nie poznał hehe). A widziałam Cię wcześniej więc nie nowość dla mnie :P Ja swojego nie dam, nie chcę straszyć forumowiczów :P heh

 

Wstałam ok 10 poddenerwowana i wkurzona, z lekkim bólem głowy. Mam trochę problemów a nienawidzę ich mieć. No i czeka mnie zapracowany weekend. Fuck :x

 

Nie mam pomysłu czym się dzisiaj zająć, przez ten antybiotyk kompletnie nie mam siły i energii, czuję się jak plastelina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, no po 10 to juz powinno. Ja tam odczulam OGROMNA ulge juz po 1 wizycie. Fakt, ze mnie wypralo psychicznie - czulam sie zmeczona jakbym nie spala jakis tydzien, ale to bylo takie dobre zmeczenie, bo czulam wyrazna ulge. Moze to dlatego, ze to bylo moje pierwsze, samotne wyjscie w miasto... A moze faktycznie terapia. Tak czy siak, od tamtej pory zaczelam robic systematycznie krok naprzod.

 

polakita, tez uwazam, ze nic nie widac :P Ale po mnie tez ludzie mowia, ze nie wygladam na znerwicowana :roll: Choc rodzina jak mnie zobaczy, to sie pyta co ja tak schudlam, heh.

 

magdalenabmw, no xanaxu to niech on lepiej z dziurawcem (czyli rowniez nervomixem) nie laczy :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień...?rozpoczął się od godziny 11.30 gdyż zasypiam dopiero o 3 nad ranem.Oszołomienie wstępne-gdy bierze sie nowy lek i czeka ok 2 tyg na efekty.Za oknem jest tak szaroburo-że zastanawiam się czy nie położyc się spowrotem do wyrka-( Ale przeczytałam wypowiedz psychiatry,że lęki mijają po 50tym roku życia na bank- nie ma pacjentów staruszków- epogeum lęku to 29 -a 36 rok życia-Więc nawet zażartował,że można pić herbatkę i czekać na odejście lęków-Tylko kto by chciał tak żyć? No a tak poza tym....nic ciekawego...Każdy wlecze swój wózek nerwicowy,każdego dnia,z wiekszym lub mniejszym bólem duszy-i to jest godne pochwały-ile trzeba nam siły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, walcze z nerwica ponad rok. Pierwsze objawy mialam juz w 2007, ale je zbagatelizowalam. Pelen obraz pojawil sie w grudniu 2008, w styczniu 2009 wyladowalam w szpitalu z przechodzonym atakiem paniki (miesiac jakis chodzilam z tetnem 100+, w szpitalu mialam 148). Dali kroplowe, blokera i do domu. Potem wykluczali po kolei rozne chorobska, wiec jeszcze mnie trzepalo dluuugo... Ostatniego dnia maja mialam ostatni atak paniki. Potem chodzilam na czworaka, bo nie mialam sily na nic i tak mna zawladnely lęki. Na terapie odwazylam sie chyba w sierpniu...

Ataki paniki mialam bardzo czesto. Zwlaszcza przy dobieraniu lekow - po Citalu co wieczor (masakraaaaa). Ale zawzielam sie, zaczelam czytac o qigongu i wizualizacji i zaczelam z tym walczyc. Polecam obie metody.

Dla mnie kazde wyjscie z domu bylo czyms piekielnie trudnym. Naprawde, nawet wyjscie z psem pod blok potrafilo sie skonczyc atakiem i ucieczka do domu... A teraz biegam na miasto, po supermarketach i na uczelnie prawie codziennie (fakt, ze nie na zajecia, ale zawsze. Jutro mam kolo, wiec wyladuje juz w klasie z moja grupa, heh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

magdalenabmw, no xanaxu to niech on lepiej z dziurawcem (czyli rowniez nervomixem) nie laczy :mrgreen:

 

A dlaczego? :smile: Ja łączyłam. Jedyne co dziurawiec może zrobić to obniżyć działanie alprazolamu zawartego w Xanaxie, nic więcej :smile: Zamiast Xanaxu Nervomix najlepiej jeść. Na mnie 4 tabletki Nervomixu działają prawie jak 0,5 mg benzo.

 

A propo- mój X powiedział że też myślał o akwarium, już nawet odpowiednie znalezliśmy- 25 l :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×