Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Siemię lniane jest naprawdę rewelacyjne na zgagę, nadkwaśność.

 

Wiem, wiem :smile: Mam takie do ssania. Oprócz tego co rano łykam Ortanol (na wrzody i inne problemy z żołądkiem, od lekarza to mam) i piję aloes (moją mamę to z wrzodów wyleczyło, a w moim wieku to już w szpitalu na to leżała :? ).

 

A ja...

Jestem DUMNA z siebie :mrgreen: Zrobiłam kolejne zadanie związane z pokonaniem nerwicy. Bo ja sobie wyznaczam zadania, np iść na jedne zajęcia do szkoły. A potem je rozszerzam a jeśli żle się czuję to zostawiam tak jak jest.

 

Wczoraj:

-Pojechałam do szkoły, siedziałam tam od 13 do 18, wykład i ćwiczenia :smile: Napisałam wejściówkę, jakieś tam zaliczenie. Potem pojechałam do centrum handlowego do McDonald'sa na obiad, i tak siedzę, myślę... 'Aaa w dupe z nerwicą!'. I pojechałam odwiedzić rodziców -daleko :smile: Bardzo się zdziwili moją wizytą ale i ucieszyli :smile: Jak jechałam tam to czasem lęk mnie łapał, bałam się że coraz bardziej oddalam się od domu... ale nic to, zacisnęłam zęby i dawaj. Udało się :mrgreen:

 

Jedyny minus- przed zajęciami podeszła do mnie (a raczej doturlała się bo waży jakieś 150kg) dziewczyna która mnie baaardzo nie lubi i zaczęła mi grozić, że mam na siebie uważać itd. A ja stanęłam, spojrzałam na nią, roześmiałam się i mówię :'A wiesz że grożby karalne podlegają karze do dwóch lat więzienia?'. Coś tam burknęła, weszła do sali i drze sie na całą salę że JA ją obraziłam :lol: Ludzie spojrzeli się na nią jak na idiotkę bo 'O ch.. ci chodzi?!' :lol:

 

Dzisiejszy dzień- na razie okej :smile: Piję herbatę a potem mam zamiar posprzątać w domu.

 

Vasques- ja filmy oglądam na filmolandia.net -klikam na film i oglądam :D Szybciej tak jest niż ściągać.

 

Miłego dnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moja rodzina nie życzy sobie oglądać mojego chłopaka na tym ślubie i weselu, przychodzę sama, natomiast mój eks przyprowadza najnowszą zdobycz.

Zupełnie tego nie rozumiem - twoja rodzina ci dyktuje z kim możesz przyjść na wesele a z kim nie? To nie jest normalne... zaprasza się z osobą towarzyszącą a kogo ty przyprowadzisz czy nie, to oni powinni uszanować! Czy ten twój chłopak tak im zalazł za skórę?

Dziwne wg mnie że twoja rodzina zaprasza twojego byłego i pozwala mu przyjść z dziewczyną a tobie nie pozwala z chłopakiem :? w końcu to ty jesteś bardziej rodziną i powinni się z tobą przede wszystkim liczyć.

 

Były jest nawet świadkiem od strony brata. Moja rodzina nie znosi mojego faceta, bo uważają go za jakiś margines społeczny (trochę sobie na to zapracował, nie powiem).

 

 

A co do wyglądu, to nasze choroby tak niestety działają że człowiek się zaniedbuje. Mój facet cały czas mi mówi że źle się ubieram (ale on chciałby żebym wyglądała cały czas jak seksbomba na scenie) a wczoraj się dowiedziałam że wyglądam jak męski transwestyta (że niby wyglądam nie jak kobieta tylko jak facet) ale się wkurzyłam! Potem mnie przeprosił!

Ja wiem że tak mam że nigdy o siebie przesadnie nie dbałam jako kobieta, ale się staram, może nie jest tak źle ;)

 

mój główny problem polega na tym, że się na co dzień nie maluję, a według mojego faceta powinnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques- dzięki :smile: Myślę że powinieneś też zacząć taką 'terapię' sam ze sobą! Powiedz sobie np 'wyjdę w niedzielę na spacer z rodzicami i szczurem' i idz ! Cokolwiek ma się wydarzyć -idz.

 

Joasia- aloes dobry na wszystko :smile: Najdłużej żyjący kot na świecie był karmiony karmą z aloesem i dożył 31 lat :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadis, ja też się codziennie nie maluję, tylko rzęsy i to nie zawsze, bo mam różne alergie na wszelkie kosmetyki i w ogóle chemię. :roll: Ale większość facetów woli raczej dziewczyny naturalne, a nie wytapetowane z tego co słyszałam. ;)

 

Magda, o rany, niezłą ciekawostkę mi napisałaś z tym kotem. :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzien... eee... Dopiero wstalam. Choc przebudzalam sie co chwile od 8am. Mialam na noc taka migrene, ze myslalam, ze zwymiotuje. Teraz jest lepiej, ale czuje w szczece, ze zaciskalam zeby w nocy, wiec pewnie znow mnie strzeli. Musze isc na uczelnie po materialy na kolo, ale najpierw trzeba sie ogarnac - nie bardzo mi sie chce, heh. Naprawde najchetniej nie wychodzilabym dzis z wyra, jestem zmeczooooonaaaa...

 

Jadis, ja wazylam 60kg przy wzroscie 166cm, przez nerwice spadla mi waga do 52kg, ale nie widze znacznej roznicy szczerze mowiac... Nie wazysz wcale duzo, norme masz do 68kg, wiec miescisz sie spokojnie i nie masz czym przejmowac. Wrzuc na luz i miej w nosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadis, nie martw się, idzie wiosna, niedługo będą świeże owoce, warzywa, cieplej a więc i większa motywacja do ruchu na świeżym powietrzu, schudniesz troszkę, poprawisz formę, zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, od ponad roku zgrzytam zebami na tle nerwowym, wiec owszem, mam niezly klopot. A szyn relaksacyjnych nikt u mnie w miescie nie robi... :-|

 

Jadis, 49?! Toc to za malo! 55 juz duzo lepiej. Tak jak powiedziala Joaśka, nie martw sie ;) Wiecej warzywek i owocow, do tego czerwona herbata raz dziennie, nie lacz ziemniakow z miesem i szybko zrzucisz te kilka kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przez nerwicę schudłam, nerwy mnie jedzą. Z 63kg na 56kg (173cm). Nerwica tak chyba działa.. Jadis Ty sie nic nic martw, wiosna idzie, trochę ruchu i będzie git :smile:

Joasia- mój kot też aloes dostaje :D

 

Dziewczyny, ja od dziś zaczynam ćwiczyć w domu 30 minut dziennie i jeść zdrowe jedzenie. Przyłącza się któraś?

 

Słuchajcie, mam dwa pytania, może mi pomożecie:

 

1. Ile bierze krawcowa za uszycie sukienki (gorsetowa, nad kolano, rozmiar 36-38), i czy ona już ma materiał czy ja muszę kupić?

2. Zjadłam dziś antybiotyk. Wczoraj cały dzień nie jadłam ale czuję że muszę go jeść bo gulę na dziąśle jak miałam tak mam :? I coś czuję że bez antybiotyku nie zejdzie bo jest za duża. I już wiem skąd była ta zgaga- nie przeczytałam ulotki! Lek je sie po posiłku i popija szklanką wody. A ja dawaj na pusty żołądek... :? Tylko pytanie- czy jak wczoraj cały dzień nie jadłam (jem co 8h) to czy teraz tak po prostu mogę zacząć znowu jeść? Jak teraz zjadłam jedną, potem za 8h kolejna.. Nic mi nie będzie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ile bierze krawcowa za uszycie sukienki (gorsetowa, nad kolano, rozmiar 36-38), i czy ona już ma materiał czy ja muszę kupić?

 

przed chwilą szukałam w internecie i uszycie sukienki jest w cenie 100-1000 zł, jeśli chodzi o materiał, to fajnie jest mieć swój, chyba że jak jej powiesz jaka sukienka, to ona Ci zaproponuje jakiś rodzaj materiału. mi teraz siostra koleżanki szyje sukienkę na ślub. materiał i dodatki (zamek, nici, lamówka) kosztowały w sumie niecałe 50 zł, szycie pewnie ze 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, ja już tak ładnych kilka miesięcy się zdrowo odżywiam, więc dla mnie to żadna nowość. ;) Gorzej u mnie z ruchem... :roll: Od dzieciństwa zero kondycji, chociaż próbowałam, zawsze bardzo szybko się męczyłam, nie miałam siły. :roll:

 

Majstero, powodzenia, trzymaj się i bądź dobrej myśli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np. w ogóle nie jem słodyczy. nie mam ani ochoty ani potrzeby. ciastka mnie odrzucają. czekolada też. jedynie czasem mam ochotę na Grześka albo na lody. u mnie głównie puste kalorie z piwa zaważyły na skoku wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie piwa nie lubię :smile: Słodycze chcę ograniczyć bo już zaczęłam zdrowiej jeść, ale ze słodyczami nadal mam problem. Głównie chodzi o ruch. Chętnie bym gdzieś wyszła bo lubię ruch na powietrzu, ale po prostu nie ma gdzie. Koło mojego domu są tylko ulice i wieżowce :x ... Nie cierpię tego miasta.

 

 

Dzięki za odpowiedzi z sukienką :smile: Czyli muszę się przejść z projektem do krawcowej. Bo szukam sukienki na chrzest i nie mogę znalezc i mam taką jedną upatrzoną ale nie da rady jej w Polsce kupić a w internecie jej nie ma w sklepie żadnym :/ Ech...

 

p.s. Widziałam że o 6 Weidera pisaliście - mój kolega przez ten zestaw ćwiczeń roztrzaskał sobie jelita, dosłownie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joasia- aloes dobry na wszystko :smile: Najdłużej żyjący kot na świecie był karmiony karmą z aloesem i dożył 31 lat :smile:
No to gdyby karmiono go zwykłą karmą, to może dociągnąłby i do 40-stki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem terapię na dziś, ale nie wiem czy zacznę się tam odnajdywać, mam taką nadzieję.

Trzymajcie Kciuki, przyda mi się to.

Nie mam siły na nic.:(

Oglądam 5 Sezon zagubionych, ale nudzą mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile można wypić kubków czerwonej herbaty pod rząd? Bo właśnie piję czwarty i się zastanawiam czy nie przedawkuję ;)

 

To zależy jaką. Czy Pu Erh czy Rooibos (herbata z czerwonokrzewu). Bo Rooibosa nie da się przedawkować a Pu Erh owszem- dlatego nie wolno zbyt mocnych naparów robić (takich prawie jak czaj - mdłości i wymioty). Przedawkowanie objawia się bólem brzucha i mdłościami. Plusy są takie Pu Erha czerwonego że odchudza bo spala tłuszcz. Natomiast jeśli pijesz Rooibosa to możesz pić ile dusza zapragnie :smile: A przy okazji uspokaja!

 

Vasques- trzymamy, nie martw się- musi być dobrze!

Miki- typowy facet, zawsze widzi szklankę do połowy pustą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×