Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Pstryk- nie tylko od przedawkowania, ale bardzo wiele dziewczyn reaguje tak na drotawerynę czyli główny składnik no-spy. Wystarczy jedna tabletka i już wymioty, mdłości.. Na mnie aż tak nie działa ale też mnie muli i na wymioty mnie bierze. I wcale nie trzeba przedawkować aby taki stan mieć. :( Ja właśnie teraz tak cierpię, od wczoraj.

 

Linka- dzięki, tak zrobię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się do Was dołączę dziewczynki. Ja też dostałam dziś @ i też bóle macicy mi dokuczają ale narazie nie łyknęłam żadnej tabletki przeciwbólowej, bo nie lubię łykać tabletek, wolę poczekać, może mi przejdzie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-ana- mi najgorzej żołądek, strasznie boli i nic zjeść nie mogę bo od razu zwracam z bólu. Obawiam się że mam wrzody (babcia ma, mama ma.. to i ja mam). Przez takie wymioty z bólu schudłam 7kg w pół roku. A Ty weż lepiej tabletkę zamiast sie męczyć. Mi nawet Ketonal nie pomaga. Nic.

 

Monia- co sie stało znowu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, ja się od 12go roku życia męczyłam. 1 tabletka apapu czy innego ibupromu nigdy nie wystarczyła. później żarłam ketonal (tak przy okazji..), od jakiegoś czasu są mniej bolesne, ale ostatnio przy zapaleniu jajników - masakra :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój dzień sie nie ciekawie zaczął bo zaczelem myslec jak to jst z tymi nauczycielami bo pani na terapi powiedziala ze jak sam sobei pozwole pojsc do toalety to mnie brzuch nie bedzie bolec i nie wiedzialem no ale pani od niemieckiego przyszla i nie bolal mnie przy niej brzuch wiec moze to tak na poczatku bedzie ze zaczynaja przychodzic a przed nia bolal i bylem z 5 razy w toalecie...:(

 

Jestem zmęczony bo duzo dzis czytalem ksiazki i oczy mi sie zamykaja...

Nie wiem co na to poradzic bo chcialbym jeszcze poczytac a nie mam sił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy- współczuję. A przy zapaleniu to już w ogóle masakra musi być... Pewnie mój ból to jest nic w porównaniu z takim przy zapaleniu. Brrr.... U mnie te bóle na pewno niedługo przejdą, bo wiem że są spowodowane tą tabletką, a nie genetyką itd Rozmawiałam właśnie z moją mamą (ma wrzody) i powiedziała że na 100% mam wrzody bo mam wszystkie objawy takie same jak ona miała. Więc cóż- czeka mnie gastroskopia. Teraz nieżle sie czuję, chyba no-spa działa i len wypiłam. Wrzody jak nic.

 

Vasques- ale przecież nic sie nie stanie jak pójdzie do toalety przy nauczycielu. Oni na pewno wiedzą że masz taki problem i że jak sie stresujesz to latasz do toalety co minutę. Poza tym nauczyciel też człowiek (chociaż ciężko w to uwierzyć ;) ) i też chodzi do toalety, a na pewno w stresie tak samo jak Ty robi to bardzo często. Powiedz sobie- jak mi sie chce to po prostu pójdę i tyle. I zrób tak. Pomyśl -co złego może sie stać? No co? :smile: Że nauczyciel sobie coś pomyśli? A co ma pomyśleć, on przecież też to robi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

 

Od rana czujne sie fatalnie - ciezkie dni mam. Okropny bol brzucha - w sumie funkcjonuje dzieki tabletkom rpzeciwbolowym - wiec wiem co rpzezywasz Magda;/ W swoim zyciu juz 2 razy bylam na pogotowiu po zastrzyk bo takie mialam bóle. Dziś leze w łzku caly dzien i nie moge sie doczekac jutra- bo pierwszy dzien jest zawsze najgorszy ;/

 

[Dodane po edycji:]

 

Mi tylko Ketonal pomaga- inne tabletki to jakbym cukierki lykala!

 

[Dodane po edycji:]

 

Monia czemu dzis smutna jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Dzięki :)

Tak zawsze staram się myśleć ale jakoś czasem przychodzą mysli ze moze nie moge ale narazie nie jest tak zle bo nawet nie przychodza takie mmysli co wczesniej ze nie pojde tylko po prostu jak przychodzi nowy nauczyciel to sie upewniam ze moge zeby poczuc sie bezpieczniej

jutro mam j.polskie 2 i jedna historie i mysle tak jak mi radzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, ja miewam takie silne bóle ,ze kilka razy prawie przytomność traciłam. Dostałam kiedys na to czopki od gin - diclofenac i to mi pozwalało przeżyć te dni, teraz biorę ketonal lub ibuprom max z no spą - ale muszę wziąsc w porę -zanim zacznie się cały ten okropny ból, bo jak się spóznie to umieram :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pocieszę Was dziewczyny, że te bóle menstruacyjne mogą minąć kiedy będziecie po porodzie. Ja jestem po dwóch ciążach i bóle mam słabsze niż przed, a czasem praktycznie wcale nie boli.

 

[Dodane po edycji:]

 

Tabletki dziś nie musiałam brać, minęło po trzech godzinach samo. Teraz jest OK :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, każdy gin mówi że po porodzie powinno przejść. Ale są wyjątki od reguły- np Wovka :P

Mi osobiście bardzo pomogło branie tabletek anty (wtedy nie ma @ tylko jest krwawienie z odstawienia) i nie ma praktycznie bólu a cała przyjemność trwa 3 dni :smile: A mi już lepiej, dostałam tabletki na wrzody i lepiej jest...

 

Jacas- sorry, ale wszystkie na raz mamy 'problem' i dyskutujemy jak by tu bólu sie pozbyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No-spy mi sie nie zdarzyło przedawkować ale Apap owszem- 4 dni pod kroplówką i płukanie żołądka :?:(

Uważajcie na te leki bez recepty, trzeba ulotki czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjełem panią nauczycielke od polskiego poszedlem do toalety przy niej bo brzuch mnie bolal danerwowalem się martwie się tym poniewaz w pon pierwszy dzien i bylo dobrze wydawalo sie ze bedzie ok no ale nie jest bo mam skurcz zoladka i lekka biegunke :(

 

Mam nadzieje że za jakis czas przejdzie...

 

O 11 mam panią od histori a najgorsze jest to ze pozwalam sobie pojsc do toalety ale sie boje...

:(

Terapie mam dopiero we wtorek mam nadzieje ze do tego czasu nie wroce do stanu ze najchetniej bym sie pozbyl nauczycieli bo wtedy bedzie zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaliczyłam wpadkę kuchenną.... i to nie pierwszy raz. Nastawiłam wieczorem mięsko żeby je trochę ugotować, no i położyłam się do łóżka, ale zasnęłam, obudził mnie po godzinie POTWORNY SMRÓD jeśli ktoś z was kiedyś spalił na maksa mięso to wie co to za smród który z dymem roznosi się po mieszkaniu, wywietrzenie wcale nie pomaga, będzie trzeba wietrzyć z tydzień.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaliczyłam wpadkę kuchenną.... i to nie pierwszy raz. Nastawiłam wieczorem mięsko żeby je trochę ugotować, no i położyłam się do łóżka, ale zasnęłam, obudził mnie po godzinie POTWORNY SMRÓD jeśli ktoś z was kiedyś spalił na maksa mięso to wie co to za smród który z dymem roznosi się po mieszkaniu, wywietrzenie wcale nie pomaga, będzie trzeba wietrzyć z tydzień.... :?

Polakita zdarza się.

Moja mama kiedyś przypaliła mięsko więc wiem co to za zapaszek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×