Skocz do zawartości
Nerwica.com

cHAMSTWO W WYKONANIU ADM.#NERWICA


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PYTANIE DO SZANOWNYCH ADMINOW KTORZY JAK TO ZWYKLE BYWA ODWAGA GRZESZA ZZA KLAWIATURY...

DZIS ZALOGOWALEM SIE NA #NERWICA ,NAPISALEM WITAM PO OK 15 SEK ZOSTALEM ZBANOWANY,...

WROCILEM DO SIEBIE WESZLEM NA CZATA I ZAPYTALEM ZA CO DOSTALEM BANA, PO CZYM PRAWDOPODOBNIE BASIA(PARADOXY) ZBANOWALA MNIE PONOWNIE Z 2GIEGO IP UZYWAJAC POWODOW JAKBY NIE DOKONCA WIEDZIALA CO CHCE NAPISAC(NIE WNIKAM DLACZEGO) PYTANIE CZY # NERWICA JEST OGOLNODOSTEPNYM KANALEM DLA OSOB WIADOMO JAKICH CZY JEST TO KANAL KILKU DZIECIAKOW KTORZY WEDLE DNIA I UPODOBANIA JEDNYM POZWALAJA BYC DRUGIM NIE,,, WCZESNIEJ ULUBIONA OSOBA DO BANOWANIA BYLA "SEREK" OTO WYKAZ Z IRC.NERWICA.COM

-irc.nerwica.com- *** Looking up your hostname...

-irc.nerwica.com- *** Checking Ident

-irc.nerwica.com- *** Couldn't look up your hostname

-irc.nerwica.com- *** No Ident response

-irc.nerwica.com- *** !!!!!!!!!!!!!!!!Banned No Reason!!!!!!!!!!!!!!1 (2010/1/16 01.33)

Error : Closing Link: 89.195.136.215 (Banned)

Disconnected from irc.nerwica.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze z capsa zebys dojzal... ty sobie chyba jaja robisz... wymieniaj dalej i wymien z czego sie to wzielo , jesli poczules sie obrazony nickiem admin_sierota to znaczy ze jestes sierota , nie bylo to skierowane do nikogo a tylko bylo reakcja na inna sytuacje ktora wogole nie miala zwiazku z tym zeby bylo weselej zostalem za to zbanowany i na prosbe anety (tet) odbanowany 4 dni temu z tego co pamietam , po 2gie to czy uzylem anety nicku jest miedzy mna i nia a nic tobie do tego... problem chyba gdzie indziej co??

 

w loginie banowania widac - nie ma powodu do bana , nie chce mi sie wiecej pisac bo musial bym cie zaczac obrazac , a nie mam na to ochoty , nie warto , zachowujesz sie jak dziecko ktoremu zabrano lizaka... to jest forum i czat dla ludzi z konkretnymi problemami i taki krotkowzroczny czlowiek jak ty nie pomysli o tym ... ale coz ... rekompensuj sobie pewna czesc ciala...

 

ps scart , moge pisac wieksza jesli chcesz...

 

[dodane po edycji:]

 

przepraszam basiu , scart napisal ze jego juz nie ma , tak myslalalem ze to nie ty coz , emocje , :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAPISZE Z CAPSA ZEBYS DOJZAL...

Nie pisz capsem.

 

JESLI POCZULES SIE OBRAZONY NICKIEM ADMIN_SIEROTA TO ZNACZY ZE JESTES SIEROTA

Ciekawa logika, daleko cię nie zaprowadzi.

 

PO 2GIE TO CZY UZYLEM ANETY NICKU JEST MIEDZY MNA I NIA A NIC TOBIE DO TEGO...

Używanie cudzego nicku jest niedozwolone, wprowadza w błąd innych. To powinno być jasne.

 

W LOGINIE BANOWANIA WIDAC - NIE MA POWODU DO BANA

To domyślny reason podawany jeżeli admin nie poda innego.

 

NIE CHCE MI SIE WIECEJ PISAC BO MUSIAL BYM CIE ZACZAC OBRAZAC

Zacznij, to wylecisz stąd szybciej niż myślisz.

 

PS SCART , MOGE PISAC WIEKSZA JESLI CHCESZ...

Nie, nie możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE CHCE MI SIE WIECEJ PISAC BO MUSIAL BYM CIE ZACZAC OBRAZAC

Zacznij, to wylecisz stąd szybciej niż myślisz.

 

- juz sie boje...jest wiele innych miejsc...

PS SCART , MOGE PISAC WIEKSZA JESLI CHCESZ...

Nie, nie możesz.

 

jest taki pkt. w regulaminie??

 

po co tworzyc cos jesli nie potrafi sie tego prowadzic zgodnie z zasadmi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- juz sie boje...jest wiele innych miejsc...

Już widzę jak w innych miejscach tolerują takie zachowanie, jakie ty zaprezentowałeś.

 

Jakie??to ze sie przywitalem?? sami nie wiecie za co... poprostu mozesz to robisz... zawsze znajdzie sie ktos silniejszy...

 

jest taki pkt. w regulaminie??

Poszukaj.

 

. Na forum zabronione jest:

- Obrażanie innych użytkowników

- Kłótnie na forum publicznym (wszelkie spory rozwiązujemy poprzez prywatne wiadomości)

- Nadmierne używanie wulgaryzmów

- Pisanie całych postów z wielkiej litery

- Podawanie prywatnych danych które mogą być wykorzystane przez osoby trzecie

 

 

dostosuje sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem tak to rozwiazac...pan Nowak mnie zignorowal...

 

[Dodane po edycji:]

 

Między innymi za podkradanie nicków. np. Użytkowniczki tet

Między innymi za :

21:55 -!- admin_sierota [czubek@89.*.*.*] has joined #nerwica

21:56 -!- admin_sierota [czubek@89.*.*.*] has quit [Connection closed]

 

Wymieniać dalej?

 

apropos.. w tym temacie dostalem ostrzezenie , od drugiego z adminow , co i doxy moze potwierdzic... wiec o co Ci chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak mam wrażenie, ze się ludziom w DUPACH poprzewracało...ktoś sobie zakłada forum, poświęca swój czas, czasem kasę i chęci, zaprasza parę znajomych osób żeby pomagały mu utrzymać porządek.

Generalnie więc zasada jest taka, to użytkownik ma się dostosować do tego co wymyślił sobie admin - i jak komuś coś nie odpowiada to zawsze może sobie iść. Jak o 4 nad ranem Admin doda punkt do regulaminu a ktoś o 4.15 go złamie to wina tego usera - proste i logiczne. Zapisując się wyraził zgodę na przestrzeganie regulaminu i tyle.

To forum naprawdę jest bardzo "spokojne" a moderatorzy wyrozumiali, nie ma ostrzeżeń za offtopy - co jest tu nagminne, wiele rzeczy się toleruje........

 

No i coraz częściej odnoszę wrażenie, ze czat powinien być traktowany jako zupełnie oddzielna od forum sprawa. Powiązana tylko tematem i niczym więcej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem tak to rozwiazac...pan Nowak mnie zignorowal...

 

[Dodane po edycji:]

 

Między innymi za podkradanie nicków. np. Użytkowniczki tet

Między innymi za :

21:55 -!- admin_sierota [czubek@89.*.*.*] has joined #nerwica

21:56 -!- admin_sierota [czubek@89.*.*.*] has quit [Connection closed]

 

Wymieniać dalej?

 

apropos.. w tym temacie dostalem ostrzezenie , od drugiego z adminow , co i doxy moze potwierdzic... wiec o co Ci chodzi??

?????

 

na mój nick tez probowales wchodzić...

niepotrzebnie robisz małe zamieszanie - zwykły użytkownik, który nie widzi hosta nie wie że to ktoś inny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteście niegrzeczni ,będę wam musiał pupkę zbić chyba :mrgreen: to z kim ja rozmawiam czasami z tetownica czy z grigojijem bo teraz sam już nie wiem :?:

 

no jak to, nie rozpoznajesz? 8)

 

 

 

w każdym razie nie rozumiem trochę zamieszania - gregory dostał już ostrzeżenie, miał być obserwowany. dlaczego ban?

 

ps. proszę mnie nie mieszać w żadne spory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie został zdjęty tylko wszedłeś z innego IP, żeby go ominąć.

 

nie wchodzilem z innego IP weszlem z tego samego co wczoraj , teraz znowu mam bana... macie radoche??

brak mi slow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×