Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam jestem w blednym kole nerwicy


mitchjay

Rekomendowane odpowiedzi

stwierdzono mi nerwice lękową sam poprzez to wpadłem w depresje , nie radze sobie z niczym imo ze jestem dorosłym facetem ,popadłem w jakąś apatie ,życie straciło kolory , zyje tak żeby przeżyć porównam to może do takiej sytuacji "ktoś by krzyczał ,że jest bomba to bym nawet nie zareagował bo co mnie to obchodzi " jednym słowem przegwizdane zabijać się nie będe czyli los przemęczyć to życie pozostaje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na pokładzie:) Z tą bombą , to masz dokładnie jak ja..Wszystko mi , brzydko mówiąc "wisi".Apatia.Tak powinnam miec na imię;)

tu chyba większość tak ma z tą 'bombą' ;)

witaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys siedzialem na balkonie i palilem papierosy, bez zadnego powodu. Jak spalilem to gasilem na kafelku, a za moment przypalalem sobie kolejnego. Jak sie "obudzilem" to na kafelku lezalo chyba z 10 kiepów i kropil deszcz.. Czas ucieka miedzy palcami i mamy potem moralniaka..

A tak na powazniej - planujesz cos z tym zrobic? Odpowiada Ci takie zycie czy wolalbys je nieco poprawic? Bo wiesz - musisz byc swiadom, ze to samo nie przejdzie. Chyba warto miec w zapasie jakis wlasciwy numer telefonu, moze do przychodni? Moze do psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×