Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa


nik08

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wam.Czytajcie posty to trochę o mnie się dowiecie. Mam problemy największym z moim lękiem który trwa od kilku lat i staram się sama z nim radzić ale czasem mam dosyć wszystkiego napadają mnie wtedy smutne dni do czasu.Wiem powinnam się wybrać do lekarza ale zawsze sobie powtarzam że dam radę bo wiecie wstydzę się iść do psychiatry co powiedzą sobie inni.Ostatnio znowu mam myśli samobójcze wczoraj chciałam się udusić :( mam życie nieudane powoli się starzejemy nic nie zrobiłam w życiu oprócz ukończenia wszystkich szkół z maturą.Przeżyłam swoją wielką miłość, która się taka już nie zdarzy bo kocha się raz.Zresztą kto by mnie chciał.Mam różne choroby przeszłam w dzieciństwie kilka operacji.Ciągle choruje.Przez to siedzę w domu bo nic mi nie wychodzi w życiu nie wiem co lubię co mogę nie mam hobby nie mogę się w niczym odnaleźć. Stałam się obojętną samolubną lubię spacery rozmawiać.Dlatego wszystko dusze w sobie wszystkie moje dni bardzo cierpię i mnie to boli.Jedynie mam świadome sny i jasno słyszenie.To rzadki dar. Co chcieli byście jeszcze wiedzieć? To pytajcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :oops:

 

"ALE" streściłaś swoje życie :P. Na pewno znajdziemy tematy do rozmowy. :smile:

Podobno wszyscy jako dzieci mamy świadome sny potem tracimy tą umiejętność, ale niektórym ona zostaje.

Ja miałem 3 swiadome sny które pamiętam i były one jedną z najlepszych spraw w życiu jaka mnie spotkała, teraz staram sie ich nauczyć.

ale nie wiem co to jest jasno słyszenie pierwszy raz się spotykam z czymś takim?

 

Jaki zapach lubisz najbardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz po prostu słyszę do czasu rozmowy czyjejś duszy. Kiedyś miałam sytuację, że ktoś przemawiał do mnie szeptem byłam sama w pokoju w ogóle w domu usłyszałam takie zdanie: zaraz zamkną się drzwi i tak się stało.Raz w życiu zdarzyło mi się że ujrzałam osobę nie wiem kim była tylko sama twarz na ścianie było trochę za mgłą było to niesamowite i spokojne nigdy tego nie zapomnę. Być może to była zjawa ,albo byt astralny lub mój opiekun raczej pewni forumowicze powiadają że mógł być to mój opiekun ale sama nie wiem. Ja czuję czyjąś obecność w moim pokoju tylko jej/jego nie widzę. Nie wiem co o tym myśleć a co do świadomego snu nie radzę mnie to męczy nie lubię tego do czasu kiedy mam koszmary. Podam Ci linka do świadomego snu: http://www.swiadomesny.pl Mnie proponowano bym zaczęła eksterioryzację kiedyś próbowałam ale od tamtego czasu przestałam boje się. Bo nie wiem jak będę wyglądać kogo tam spotkam co będzie się działo boje się bardziej wychodzenia z ciała paraliżu itp

Co do zapachu nie mam ulubionego lubię łagodne zapachy aby nie ostre a ulubiony kolorem moim jest niebieski i jego cienie. Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zjawiska i poczucie obecności ja bym obserwowałabym bez zaangażowania, lecz jeśli nie jesteś w stanie to po prostu ignoruj na razie to co się dzieje, jeśli będziesz się skupiać na tym to się nasili, a może nasilić się w złą stronę.

 

a co do świadomego snu nie radzę mnie to męczy nie lubię tego do czasu kiedy mam koszmary. Podam Ci linka do świadomego snu: http://www.swiadomesny.pl

 

Zdziwiła mnie ta wypowiedź. Możliwe, że to co nazywasz świadomym snem nim nie jest. W świadomym śnie mamy wszystko pod kontrolą, więc nie może Cię coś przerażać bez twojej wiedzy. Ja raz miałem tak, że uzyskałem świadomość w śnie, robiłem jakieś różne rzeczy, a potem straciłem przytomność i zacząłem śnić mi się koszmar, bałem się, lecz świadomość snu powróciła i zacząłem się tym uczuciem strachu bawić, celowo go zwiększyłem i się śmiałem z tego, że się boję. Radziłbym tobie wzmocnić świadomość, kiedy to zrobisz polubisz sny bo będziesz mogła zrobić co tylko zechcesz. Ludzie specjalnie uczą się LD, by pozbyć się koszmarów, jak np goni ich facet z siekierą, oni się nagle odwracają, zatrzymują go i zaczynają z nim rozmawiać.

 

Nie mam zdania o OOBE ale słyszałem, ze się różni od LD i jest niebezpieczny. Nie wiem ile w tym prawdy, ale sam nie widzę sensu wychodzenia z ciała jak można podczas LD wszystko zrobić !

 

Fajne masz filmy na chomiku szkoda tylko że nie mogę ściągnąć :(

 

Ja też lubię niebieski, szczególnie taki odcień jak nad morzem jakimś tropikalnym, laguna, palemki, spódniczki z trawy ahh... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz założyć konto i doładować sobie większy transfer dodatkowy wtedy będziesz mógł pobierać. No to już sama nie wiem co do świadomych snów bo ja mam coś takiego że śnię i wszystko całe zdarzenie widzę dokładnie realistyczne jakby to działo się w rzeczywistości czasem muszę sprawdzić budząc się czy żyję....Może rzeczywiście muszę wzmocnić LD no też lubię morze szczególnie niebo mogłabym w niego całe dnie wpatrywać a jeszcze lepiej nocą w gwiazdy.

 

[Dodane po edycji:]

 

Majster zależy o której stronie mówisz? O snach czy chomikuj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×