Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie mdli cały dzień i starsznie głowa boli. Teraz oglądam 'Mam talent' i zaraz zrobię chyba frytki...

 

[Dodane po edycji:]

 

A ja właśnie wylicytowałam dwie śliczne tuniki na Allegro, jedną za 2,25zł a drugą za 4,75 zł :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, nie martw sie moze to tylko "chwilowe" sprobuj przeczekac ja tez nieraz jeszcze miewam gorsze dni - i tak jak Tobie wrocily ostatnio koszmary nocne :( zwiekszylam dawke lexapro (za zgoda i namowa wrecz lekarki ) i jest troche lepiej ,ale od stycznia chce zrezygnowac z lekow.

A dzialo sie cos ostatnio w Twoim zyciu ,ze sie pogorszylo czy tak bez przyczyny ?

Trzymam kciuki trzymaj sie :*

 

[Dodane po edycji:]

 

magdalenabmw, zazdroszcze tych tuniczek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridlik nie pękaj to tylko chwilowe,będzie dobrze.Ja właśnie dzisiaj mam taki ból głowy jak Madzia aż mnie mdli.Wzięłam pyralginę,bo nic nie mogę robić,a muszę się ze wszystkim uwijać bo idę na noc do pracy.Masakra.Jak dzieci krzyczą to mam wrażenie ,że za chwilę łeb mi eksploduje :evil: Fobia ja też bym chciała w styczniu skończyć z lekiem.Tylko czy to się uda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się nieciekawie :( . Niewiele w nocy spałem, właściwie tylko jakieś dwie czy trzy godziny rano. Siedzę przed komputerem od ładnych kilku godzin, zupełnie bez pomysłu na kreatywne wykorzystanie dostępu do internetu. Pojęcia nie mam co zrobię z resztą dnia, choć już właściwie doskonale wiem, że będzie to NIC. Dla mnie niestety weekend dobiega powoli końca. Ostatnie chwile na pozbieranie się do kupy po dwóch nocach imprezowania ze znajomymi i konieczność pogodzenia się z bolesnym faktem, że od jutra znów czeka mnie cały tydzień zmagań z podłym nastrojem bez żadnej możliwości ucieczki od tego bagna szarej codzienności:( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobia ja kiedyś odstawiłam coaxil,tak z dnia na dzień i nic mi się nie działo.W te wakacje porzuciłam seroxat też bez żadnego stopniowego odstawiania.Było zupełnie normalnie.Funkcjonowałam dwa miesiące nawet całkiem dobrze.Tylko ,że potem wróciły silne lęki i te nocne jazdy,musiałam biegać po izbach przyjęć.U siebie w pracy dręczyłam koleżanki,żeby non-stop robiły mi ekg.Dlatego bardzo szybko wróciłam do lekarstwa i na terapię.Boję się ,że każda próba odstawienia leku będzie się tak kończyć.Znalazłam przyczynę mojego porannego bólu głowy-krew mnie zalała :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłam już jakiś czas temu ale zapomniałam zapytać... Był temat, ze stara sie o dziecko, że była w Pradze i miała atak i nagle bum, nie ma Korby z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tet- mój tak samo :evil:

 

Zdecydowałam sie, jade do rodziców.

 

''Wsiąść do beemki mojej zielonej, nie dbać o bagaż, nie dbać o wachę. Ściskając w ręku Zomiren żółty, patrzeć jak wszystko zostaje w tyle..." ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie żałuję, że pojechałam - było miło i zero nerwicy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś cały dzień w domu, do 4 rano oglądałem film, spałem do ok hmm 14.30, wlaczyłem tv i oglądałem do ok 17, potem troszke kompa, obiad, znów tv do ok 20.20 i potem mała wycieczka autem, 245 na licznik i znów powrót do domu i do tego cały dzień mnie glowa boli i ciągle jakiś polękniony - ciągle myśle o zyciu, jak przyszłośc bedzie wyglądać, jak wogóle prawie nie wychodze a jak juz to w nocy a i tak mam z tym problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien zapowiada siè pracowicie jak zwykle,dobrze ze czwartek mam wolny i jadè na terapiè :D .jest zimno ,pochmurno i leje deszcz!!okropna pogoda;do 1 w nocy czytalam jakàs ksiàzkè o wampirach,wièc za malo snu i jestem dziasiaj zakrècona,poza tym cos mnie dzga w glowie tak od czasu do czasu,nieprzyjemne uczucie :? a co u was ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja!Wovka ja zlazłam dzisiaj z nocy.Dyżur fatalny,a dzisiaj znowu idę do pracy.Powinnam się przespać,a kurna wiem,że jak się polożę to i tak nie zasnę.Pogoda u mnie fatalna,dołująca okropnie.Sprzątać coś powinnam,ale weny nie mam.Chyba polezę do fryzjera i obetnę włosy,o taki mi wpadł do głowy pomysł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KasiaMi11, swietny pomysl z tym fryzjerem!!ja po terapii w czwartek tez idè a co mi tam!!mi sprzàtac siè nie chcè,zrobiè to wieczorem i niestety za za 2 godziny do pracy a najchètniej nie wychodzilabym z domu dzisiaj.mam dzisiaj zawroty glowy i zupelnie nie wiem ,skàd siè wzièly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka nasza przyjaciółka N.nie daje nam zapomnieć o sobie.Pamiętasz jak pisałam,że miałam już taki dobry dzień,jeden i drugi i co?Jak trzeciego dnia mi dowaliła to myślałam ,że nie wyrobię.Już tak chyba w procesie zdrowienia jest,że te rożne nasze dolegliwości w takie czy innej postaci wracają.A może ciśnienie masz niskie i kręci Ci się w głowie,albo masz problemy z kręgosłupem szyjnym?A co do tego fryzjera to chcę obciąć z długich na krótkie...Może przeginam,co?Kurna a jak mi coś fryzjerka zwali to dopiero wpadnę w nerwicę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×