Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś mówi o mnie za moimi plecami to raczej o tym nie będę wiedział, więc raczej siłą rzeczy na to nie zareaguje :P

 

Idziesz po chodniku i widzisz, że po drugiej stronie ulicy trzech opryszków napada na babcie, co robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy wyraża się o mnie negatywnie czy pozytywnie. Jeśli wiem,że ktoś szykuje jakąś intrygę bądź rozmawia na mój temat w kulłarach.....to jestem ciekawa na jaki temat. W pracy przy okazji np. podczas Rady Pedagogicznej, próbuję mówiąc do wszyskich zacząć temat, zawsze ktoś się wypowie, staram się wtedy wyciągnąć wnioski dlaczego ktoś tak sądzi , nie chcę się usprawiedliwiać , ale robię to...Czasami podsumuję coś w jednym zdaniu ..w stylu podjęłam taką decyzję bo wydawała się być sluszną. Zawsze się tłumaczylam.Ale najważniejsze jest przyznać się do błędu. Nie lubię jak mnie ktoś obgaduje.

 

Czy uśmiechasz się do ludzi kiedy jesteś w nienajlepszym humorze?

 

[Dodane po edycji:]

 

Staram się zareagować , a jak się nie da...to próbuję znaleść człowieka w zasięgu mojego wzroku , ktory mi pomoże w obronie babci.

 

Czy gdy jesteś w nienajlepszym humorze starasz się to maskowąć czy raczej mówisz,ze dzisiaj masz zły dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że staram się to maskować, ludzie zobaczą i będą to wykorzystywać przeciwko mnie :( (oczywiście nie wszyscy są tacy)

 

Wierzysz w przeznaczenie, że niezależnie od tego co zrobisz i tak będzie jak miało być czy może uważasz, że wszystko zależy od Ciebie i decyzje jakie podejmujesz mogą na coś wpłynąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi odpowiedzieć jednoznacznie to pytanie. Napewno każdy z nas ma jakąś misje do spełnienia tu na Ziemii, ale zawsze masz tą wolnąwolę, to ja podejmujędecyzję , potem tylko mogę tego żałowaćjeśli był to zly wybór, albo cieszyć się. Ale przy złych wyborach człowiek uczy się i wyciąga wnioski na przyszłość, czasami też przy złych wyborach uczy się pokory. Każdy samotny czlowiek podejmuje wybór sam, natomiast w związku trzeba nauczyć się wspóldecydowania i kompromistu. Jest to trudne.

 

Czy wierzysz,że Bóg zawsze nam pomaga, czy myślisz też czasem,że daje nam trudne styuacje bo wie,że po czasie podejmniemy słuszną decyzję,żeby zmienić swoje życie na lepsze, bardziej duchowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko,

teraz to dowaliłaś pytanie jak na rozprawke :D

Uważam, że Bóg ciągle nad nami czuwa. Jeżeli już zsyła trudną sytuacje to nie bez przyczyny. Ja np. jeżeli się tak bardzo źle czuję, że nie mogę wyjść do szkoły to uważam, że miałem nie iść, gdyż wtedy by się stało coś złego. Bóg na pewno wie lepiej od nas co jest dobre dla nas samych, czasem można to zauważyć z perspektywy czasu.

 

edit:

Czy pracę zaczynasz od czynności prostszych i przechodzisz stopniowo do trudniejszych czy na odwrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Ale sama zgłębiałam temat jak się leczyć bez pigułek i opisałam taki preparat ktory jakoś tam na mnie pozytywnie podziałał... nie powiem że nerwica przestała dla mnie istnieć, ale o atakach zapomniałam. Jest możliwe też że samo mi przeszło ;)

 

Co będziesz robić 11 listopada? (bo ja bym chciała pójść na paradę żołnierską ale boję się że będzie padać i nici)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×