Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leczenie na odziale dziennym


oliwia

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś byłem na grupowej na Płockiej i na indywidualnej. Dużo mi pomogło. Teraz jestem na oddziale dziennym na Sobieskiego. Tu jest dopiero profesjonalna pomoc - w porównaniu do poprzedniej terapii, gdzie często nie pozwalano mi dokończyć zdania a potem je interpretowano na swój sposób i zarzucano mi to co w ogóle nie istniało bez prawa obrony, albo leczono na coś innego i zamiast rozmawiać o tym czemu mnie boli zdrada żony to np. pytano czemu mi się tak WYDAJE że mnie żona zdradza, etc.. Anyway bez tamtej terapii bym nie istniał może. Tym bardziej, że na początku mi ogromnie pomagało, że miał mnie kto wysłuchać na żywo i dawało mi to wielką ulgę. Dostałem też kilka pomocnych rad. Ogólnie polecam i nie masz się co martwić papierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy, mam nadzieję, że będzie dobrze. :) Wiesz mnie kiedys psycholog powiedziała, że to może tylko moja wyobraźnia, kiedy opowiadałam jej o tym jak mi dokuczali w szkole. Wydaje mi się, że to zależy na kogo człowiek trafi. Ja na razie wolałabym być słuchaczem, chociaz będzie wreszcie trzeba to z siebie wywalic. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie przyjęli (Komorów). Ale tylko pod warunkiem, że zgodzę się zostać na pół roku. Zgodziłam się, bo co miałam zrobić, zresztą i tak rozważałam możliwość przedłużenia terapii, bo co to byłoby tylko 3 miesiące? Nawet pół roku wydaje się mało, jeśli się chce przemaglować 21 lat życia. Zaczynam 7 grudnia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka, dzięki, mam nadzieję, że uda mi się czasami tutaj zaglądać. Heh życzcie, żeby wyszła stamtąd inna 'ja' ,bo tej mam już dosyć :mrgreen:

 

Rid, no długo, ale jeśli ma w czymś to pomóc to czemu nie? Poza tym nie mam teraz żadnych zobowiązań typu szkoła, praca, więc to najlepszy czas na ruszenie do przodu. Tylko będzie mi do Was tęskno robaczki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jakiś komputerek ze sobą. Taki malutki. Chowany w torbie :)

 

Ale w te pół roku to pewnie będą jakieś przepustki na weekend czy coś? Nie to bym się o Ciebie martwił, że będziesz tęsknić, tylko o to, że masz pisać tu! :)

 

A tak serio to powodzenia. I serio pisz tu jak jest jeśli tylko możesz.

 

Pozdrawiamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena88,

witaj

jestem ojcem bordekianki

jak jest tam w Komorowie?

córka ciągle nie pogodziła się z terapia i ją ciągle przerywa

zaproponowałem jej teraz Komorów

napisz co tam robisz, jacy sa ludzie , co ci to dało, daje?

pozdrawiam

radeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×