Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak walczycie z nerwicą lękową? Czy ktoś wyleczył się?


Tygryska

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uwazam ze od leku da sie uwolnic... sama mialam potworne lęki, zaczelam chodzic na terapie i juz nie mam takich napadow... a do konca terapii jeszcze dluuuga droga... wiec mozna, tylko trzeba wlozyc w to troche pracy, wiary i checi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack a powiedz mi tak z ręką na sercu czy przez te 10 lat zrobiłes dosłownie wszystko, sprawdziłeś wszelkie sposoby aby pozbyć sie lęku????????????Ja uwazam że lęku mozna sie pozbyć tylko trzeba uzyc odpowiedniej metody ( dla kazdego innej) , jednemu bedzie pomagać np terapia a drugiemu medytacja.To sa tylko przyklady ale kazdy musi znależć własną drogę. Ja swoja droge własnie znalazłam . Jesli chodzi o lekarzy to już wiem na własnym przykładzie oraz moich bliskich ,że gadają często pierrdoły i nie warto ich słuchać, wiec może pomyśl nad zmianą lekarza bo ten cie niepotrzebnie dołuje ;) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jack!!

ja tu ciagle wszytkim powtarzam ze jak sam sobie nie pomozesz to nikt ci nie pomoze, uwierz mi, ja zweidzilam juz duzo gabinetow przez 20 lat i zawsze mialam wrazenie ze kazdy obebnia swoje i chce sie mnie pozbyc.

moze zreszta sie myle - sama nie wiem. wiem za to jedno na 100%, ze z tym trzeba nauczyc sie zyc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam chyba nerwice lekowa kolo roku najpierw cisnieni potem leki i wkoncu lekie zaburzenia depresyjne tzn jedna mysl co omnie sadza inni i tak w kulkuo niedalo sie zyc do tej pory ciezko ale juz lepiej... uwiez mi ja codzienie wieczorkiem staje przy wyciszonym televizorze i napinam wszysktie miesnie przez chwile pozniej rozluzniam i mowie sobie ze jestem zajebisty,ze nic mi nie jest , ze jestem rozluzniony itd.. sam w glowie sobie tak mowie powtarzam to napiniame tak do 4 - 5 razy i klade sie do lozka i biore tylko jedna lek rissen niby dla shizofremikow ale pomaga tez na ogolne rozluznienie plus do tego cwiczenia i jest swietnie tylko mam problem z wlasnie z ta mysla doluje mnie :( ograniczam sie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od leku da sie uwolnic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Patrze na mojego meza i oczom nie wierze!!! Byl zatruty nerwica do szpiku kosci. A teraz normalnie funkcjonuje. Zyje, bez lekow, zostalo mu jeszcze 1 natrectwo ale ono slabnie.

 

Jeszcze nie jest w pelni zdrowy, ale widze juz drzwi wyjsciowe!!!!

 

Terapia!!! Terapia i jeszcze raz terapia!!! ale nade wszystko wola zycia i wiara, ze nerwica to nie wyrok z ktorym trzeba sie pogodzic!!

 

[ Dodano: Pią Maj 05, 2006 10:01 pm ]

Blagam nie wierzcie w bzdury!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OD LEKU I NERWICY NIE DA SIE UWOLNIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

mylisz sie kolego , od lęku mozna sie uwolnic w 100%

a zeby zrozumiec jak tego dokonalem , trzeba miec zupelnie przeciwne nastawienie , takie twierdzenie to dokladnie to samo jak gdybys powiedzial ze nerwica jest nie wyleczalna , mialem nerwice kilka dlugich lat a teraz zupelnie niczego sie nie lękam

nic dla mnie nie znaczy jesli ktokolwiek powie na mnie cos zlego , obrazliwego, bo poprostu nie ma to zadnego znaczenia w moim zyciu :)

nie boje sie bo wiem ze nigdy nic mi nie grozi , nie ma takiej sytuacji w ktorej moglbym miec lęki , ale do tego wszystkiego doszedlem praca nad swoim umyslem , kazda sytuacja ktora wywolywala lęk zostala przerobiona w mojej glowie setki, tysiace razy , nikomu tego nie musze udowadniac bo to rowniez bylby pewien lęk , lęk przed tym co o mnie pomyslicie , szczerze z reka na sercu wszem i wobec pragne oglosic i podkreslic

zwyciezylem nerwice :!: jestem szczesliwy jak nigdy dotad :)

i niech nikt nigdy nie traci nadzieji :!: bo kazdy z was z niej wyjdzie jesli naprawde wezmie sie do pracy :!:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno lęk musi czuć kazdy człowiek i zdrowy i nerwicowiec :) bo lęk to jest naturalny odruch organizmu człowieka, kto by go nie czuł dopiero byłby chory. Nikt nie wsadzi ręki w ogień bo czuje lęk przed poparzeniem . Nasza podświadomośc spłatała nam figla i podpowiada że mamy sie bać nawet jak nie ma żadnego zagrożenia ,jak nic nam nie grozi ,jak jesteśmy bezpieczni i tym różnimy sie, że zdrowi ludzie wiedza gdy są realnie zagrożeni gdy coś złego im grozi wtedy oni też sie boją .Wszystkie istoty na ziemi również odczuwają strach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jeszcze co do tych terapi jakie to maja byc terapie do kogo z tym mam sie zgloscic jak to wyglada?? mysle ze moze mi to duzo pomoc bo niemam az tak mocno zaawansowanej nerwicy.. byle szybko ... sam walcze narazie jakos idzie ale chce z tego wyjsc bo wiem ze sie da... mam w domu jeden zywy przyklad ze przynajmniej da sie zaleczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virginia uwielbiasz krytyke, trudno musze sie z tym pogodzic, ale zebys choc raz napisala jakiegos madrego posta to bylbym naprawde zachwycony

 

[ Dodano: Pią Maj 05, 2006 10:21 pm ]

poprawka: temat

 

 

Venom, palpitacja Twojej mentalnosci nie obliguje mnie do merytorycznej konwersacji z Toba.

 

Miej swoje zdanie, miejsca na posty jest duzo. Ale to, ze oskarzasz mnie o krytyke juz po prostu mi sie znudzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a może napisałbyś jak sie pozbyłes lęku?

 

agapla zeby opisac to precyzyjnie musialbym napisac ksiazke , pytasz w jaki sposob pozbylem sie lęku , pisalem juz o tym niejednokrotnie, przeprowadzalem sam na sobie dlugotrwala i systematyczna terapie ,wrecz studiowalem na wlasna reke psychologie, zaglebialem sie w rozwoj duchowy , zglebialem tajemnice huny , to wszystko skladalo sie z wielu etapow,codzienne refleksje , szukanie przyczyn , odnalezienie ich i fizyczne wyeliminowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

chciałam polecić te ćwiczenia, ponieważ sama je stosuję i pomagają w odzyskaniu równowagi . Osobiście stosuję : apan mudrę, gyan mudrę, prithvi mudrę. Teraz zacznę pran mudrę na senność. Polecam, bo rezultat odczułam już po 3 dniach.

Pozdrawiam

Stronka z opisami : http://www.sopot.com.pl/mudry/iso/start.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OD LEKU I NERWICY NIE DA SIE UWOLNIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

Venom proszę, nie siej grozzzzyyyy bo aż mi ciary po plecach idą.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melissaa nie pisz takich slow bo mnie obrazasz, a wyszczekana to jestes tylko ty,

 

[ Dodano: Sob Maj 06, 2006 1:45 pm ]

napisz jakis w koncu konkretny temat a nie tylko odpisujesz na posty, nie stac cie na nic wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

venom dlaczego czepiasz sie tych ktorym sie udalo :?: przemawia przez ciebie jakas zawisc :?:

zauwazylem ze twoje ataki glownie skupiaja sie na mnie, Virginii i Melisie

czy to przypadek ze wybrales sobie za cele wlasnie te osoby :?:

osoby wolne i prubujace krzewic ta wolnosc wsrod innych , ty usilnie trzymiesz sie wersji ze nerwicy sie nie da wyleczyc , to nie pomaga ludziom , to im szkodzi , my natomiast twierdzimy cos zupelnie przeciwnego i mamy na to niepodwazalne dowody w postaci NAS :!:

ty kierujesz sie paranoicznym podejsciem , czy to dlatego :?:

czy to jest jeden z powodow twoich atakow :?: daj sobie spokoj

chcesz chwycic sie za nasze rekawy i nas "przeciagnac" na strone nerwicy :?:

myslisz ze uda ci sie w tak niewyszukany sposob to zrobic :?:

Venom ludzie mysla i przejrzenie twoich intencji jest dziecinnie latwe :)

nie uda ci sie kolego

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×