Skocz do zawartości
Nerwica.com

jakie suple żrecie i jak się czujecie


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

ale działa świetnie.

powiedz mi jeszcze na co Ona tak świetnie działa ,,, bo chyba nie na psychikę ???

Powiem Ci szczerze ,że żarłem to to firmy Natrol :

http://www.iherb.com/natrol-maca-500-mg-60-capsules/2244

po co najmniej 4 kapułki dziennie przez ponad rok i szczerze ,,, gówno mi tam pomogło .

Nigdy oczywiście nie kupiłbym tego w tej cenie z linka , który zamieściłem . Kupiłem okazyjnie ( z dobrym terminem ważności ) 20 opakowań 4,99zł/ jedno opakowanie .

Lipa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze polecam Macę jest mocno niedoceniana ale działa świetnie.
Właśnie miałam pytać, czy komuś pomógł sproszkowany korzeń macy i na jakie dolegliwości :)

edycja: akurat czerwonej nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę Macę z SHI, ekstrakt 10:1.

Stosuję niecały gram ekstraktu dziennie, co wychodzi w przeliczeniu niecałe 10 gram czystej Maki (jeśli chodzi o zawarte w niej związki czynne).

Efekty jakie zaobserwowałem to nieco większe poziomy energii (nie jak stymulant, bez sztucznego pobudzenia) oraz bezsprzecznie większe libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie dla laski, która chce się jakoś trzymać jeśli idzie o wygląd i energię w ciągu dnia? (witaminy, supsy) (mogą być wyskokowe propozycje, takie nawet bardziej wzbudzają moje zaufanie i wierzę w ich działanie) :great::twisted:

Tak jak pisała użytkowniczka - MACA czerwona i Chlorella na pewno Ci pomoże :) Sama stosowałam i dało wymierne efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamina D3 i Acerola (czysta witamina C)

 

Żreć witaminę D3 nakazała mi moja lekarka po wcześniejszym wykonaniu badań --- duże niedobory miałam. Po roku jedzenia 4 000j. (moja lekarka wali z grubej rury :D ) poziom z 15 podniósł się na 60 czyli idealnie (normy są różne w zależności na jaką stronkę wejdziecie).

+ zero opryszczek na ustach (miałam z tym duży problem)

+ zero poparzeń słonecznych w lecie

+ zero bólu stawów

Nie wiem jak z samopoczuciem bo jestem na SSRI, a na nich mam samopoczucie wywalone w kosmos czyli wyśmienite. :mrgreen:

 

Acerola - robię sobie zmasowany atak aceroli gdy mnie jakieś przeziębienie chce zebrać, a profilaktycznie jem 2 tabletki dziennie. Efekt? Nie byłam chora od 3 lat.

 

Ten Inozytol mnie ciekawi, ale boję się przeserotoninować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie suple polecacie do SSRI ?

 

Żeby wzmocnić układ nerwowy? Nie chcę żeby kolidowały mi z lekiem.

 

Na pewno B complex. Dodałbym elektrolity, koenzym q10. Z SSRI nie powinno nic kolidować. Skoro się dobrze czujesz to pomysl o schodzeniu z tego leku. SSRI chciał czy nie przemodelowuje działanie mózgu jak każdy inny lek antydepresyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×