Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no okropnie jest na dworze. Miałam iść do biblioteki, ale jedynie do rosska się dowlokłam w trudzie walki ja z parasolem kontra wiatr.

Dzisiaj pogoda na popichcenie ku przyjemności. :smile: Będzie kolejna wariacja w temacie gulaszu warzywnego ( z dodatkiem mojej ukochanej ostatnio czerwonej soczewicy) i na specjalne zamówienie chłopaków klasyczne mielone z mięsa mieszanego. :105:

 

Póki co odsapuję z kawką i cieszę się moimi łowami z rosska ( Dziewczynki już obkupiłyście się promocyjnie?) - kredka i eyeliner grafitowe i cień matowy w kolorze nude, tak dla nadania powiece ładnego kolorytu. Popaczyłam też łasym okiem na szale z kolekcji Baczyńskiej, może zakupię, jak przecenią, bo dwa bardzo mi się podobają.

 

platek rozy, Nie wykończysz się Słońce, choć wiem, że fatalnie się czujesz. Migrena minie... Tulam!

 

J3RZY62, A czemu temperatura ma znaczenie do wymiatania sadzy?

 

mirunia, Jak dziś po pracy, masz troszkę energii, pogoda się utrzymała popołudniu?

 

Ḍryāgan, Kaszel niestety potrzyma, poharkasz trochę, ale grunt, że choróbsko odpuszcza. Mam nadzieję, że dziś smut trochę mniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie mam powiem Wam :roll: obrzygałam sobie wlosy gdy mie wymiotowalo w lazience i nie moglam ich domyc bo tam tylko zimna woda... Za to teraz musze je wyszorowac w domu.

 

kosmostrada, Kochana wlasnie te szale sa cudne.Tez bym z checia nabyla ale za ulamek jego ceny wyjsciowej .

 

Ḍryāgan, chyba od pogody te glowy tak bola :bezradny::bezradny::bezradny:

 

J3RZY62, u mnie zimno strasznie ....a jutro znow ma byc zmiana pogody i dumam czy zas wstane z migreniszczem?

 

Poki co jest lepiej,. nie do konca ale mam mniejsze zawroty i mdlosci wiec moze mi sie uda zjesc????Bojam sie jednak jutra i jak juz dobrze sie wpracy czulam ze wzgledu na zawroty od kregoslupa ze ich nie ma to zas bede miala lęki po dniu dzisiejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×