Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, ja mam wykupione mieszkanie i płacę 650 zł/m + ogrzewanie wody 2 razy w roku, niemało również. A metrów mam aż / :mrgreen: / 35. Wynajęcie 1 pokoju u kogoś to ok.1000 zł, a mieszkanie takie jak moje to 2 tyś.

 

 

platek rozy, przeżyłaś ostatnio sporo, tak jak piszesz, głowa niewłaściwie ustawiona i kręgi szyjne rozjechane...może relaksajce pomogłyby Ci, czy nie lubisz?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściskam wszystkich, dobrze was widzieć, piszę szybko, bo zaraz manuk wyskoczy.

 

Byłam doglądać remontu, był pan Mirek Junior od elektryki, nawet niebrzydki :105: Jacyś zdesperowani ludzie odkupili podarte łóżko. Miałam godzinę dla siebie, zrobiłam rundę po osiedlu, bez żadnego planu miasta (zapomniałam fona) znalazłam 7 aptek, w 6 nikogo nie szukali, ostatnia to była sieciówka (do sieciówek i tak będę aplikować przez centralę), ale i tak zaszłam, bo blisko, miły pan mówi, że w sumie szukali, ale już znaleźli, zresztą na staż, a ja mówię, że ja też na staż, to on się ożywił, daj pani CV, bo z tamtą jeszcze nieugadane, w poniedziałek przekaże kierowniczce. Może będą woleli mieć wybór, bo np. tamta osoba może być tylko po szkole, a ja dużo ciekawych i odpowiedzialnych rzeczy robiłam. No nic, tylko się modlić. :uklon::uklon::angel::zonk:

 

Kierownik ze spółdzielni za flaszkę pozwolił dzisiaj zrobić kaloryfery. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wyszliśmy tylko na spacer wokół osiedla. Dobre i to, ważne by kręgosłup i wszystkie stawy nie zardzewiały :mrgreen:

 

Maszrację Kochana, nie ma jak w swoim domku...uwielbiam, choć nie wszystko mam zrobione tak, jak bym chciała, ale nasze ciepło jest, a to najważniejsze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oby się udało, bo wiadomo, że praca blisko domu to połowa szczęścia :D Chyba zrobiłas na nim dobre wrażenie :lol: , więc szansa jest :yeah: - zresztą nie dziwię się :D

Powiedziałam, że niedługo przeprowadzam się na to osiedle, dlatego przyszłam osobiście :papa:8)

 

Przesyłam ciepłe wibracje na wszystkie wasze stawy i kręgosłupy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka,

 

"Bo lepiej giń, zmiażdżone cyklopowym razem,

 

Niżbyś żyć miało własną słabością przeklęte,

 

Rysą chorej niemocy skażone, pęknięte."

 

 

Jebniesz mi z pole-hammera ? :D;)

 

Trafiłeś pod właściwy adres, świetnie posługuję się młotkami do 6,5 kg :pirate: Przynajmniej się na coś przydam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Kraków daleko od Warszawy :D i tak się tutaj płaci, niestety. Opłaty to dodatkowy koszt, wiem o czym piszę, uwierz mi.

 

Oczywiście są tańsze, wszystko zależy od standardu, ale chyba mało kto chce mieszkać w dziupli... ;)

Poza tym dodatkowe opłaty, a pensja załóżmy ok. 1500-1800 zł. Bilet miesięczny kosztuje ponad 100 zł, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:**********

U mnie zawrotow ciag dalszy . mam do tego takie uczucie slabosci . Czy Wy kobietki z zawrotami tez takie wtedy miewacie?

Planow zadnych nie mam , pogoda sie zmienila, jest pochmurno i chlodniej . Upalow juz zniesc nie moglam a jeszcze do wczoraj byly. Inaczej jednak upal w betonowym miescie a inaczej gdzie gdzie wiecej zieleni i drzew.,

 

Martwie sie jak w poniedzialek dam rade do pracy isc :?

 

Milego dnia dla Was !

 

tumblr_ntdbfwZI9b1s9z45eo1_500.jpg

 

Pobiore pare dni solian .Wzielam wlasnie pol tabketki . Potrzebuje wsparcia na te chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×