Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

 

Dopiero piję śniadaniową kawę (sobota w końcu) i przeglądam wiadomości. Ciężko mi się spało w nocy. Ciągle się budziłam i jeszcze przyczołgały się jakieś pokręcone sny, taplające się w sosie krwistym. :hide:

 

Wczoraj dostałam w prezencie książkę "Poradnik pozytywnego myślenia". Film widziałam dwa razy - przed diagnozą, jako film "idziemy do kina na walentynki" i jeszcze sobie go włączyłam kilka miesięcy po tym, jak sie dowiedziałam, że mam chad. Zupełnie inne oglądanie. :mrgreen:

 

Mnie ten film znudził i zażenował, ot , komedia romantyczna, tylko bohaterowie są chorzy psychicznie, żeby było oryginalnej.

 

Moje wakacje w Normandii poszły się bujać :papa:

 

Siedzę sobie i wyszywam, bo przecież w weekend nic nie załatwię. Pytanie: czy mogą zrobić egzekucję komorniczą w mieszkaniu, w którym dłużnik nie mieszka, tylko se podał taki adres, bo kurwa, czemu nie? Od poniedziałku rano będę dzwonić po bankach i komornikach, i tak im napyskuję jak nigdy w życiu.

 

Dziś i jutro będę rysować portret, a potem zarywać do księcia na Facebooku, nie mam nic do stracenia :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka , Purpurowy , tosia_j , Ḍryāgan , Carica Milica , Kosmostrada , Nihil , witam Was wszystkich z Oblężonego Miasta (!) Radzimy sobie jakoś , sklepy internetowe rozwożą zakupy w nocy ... U mnie humor spadkowy , ciężko się zabrać za cokolwiek . Ciepło , za ciepło.Czekam na chłodek , który niebawem nadejdzie . Może i humor się poprawi (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, za samopoczucia poprawę kciuki trzymam :smile:

Muszę jakoś przełamać blokadę i zmotywować się do czegokolwiek. No chyba, że do odrętwienia, to już jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jakieś dziwne rzeczy się u mnie dzieją w okolicy...

Zajeżdżam do centrum miasta, a tam czerwonoarmiści jadą samochodem pancernym, potem zostali ostrzelani z moździerza przez wojsko polskie, stracili ten samochód, później chcięli go odzyskać, ale wojsko polskie ich pogoniło... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam weekendowo :papa:

 

Czuje się jak przejechana przez czołg i 3 walce :? od kilku dni mam jakąś biegunkę /?/, zawroty głowy, mdłości. Jak pozostaję w pozycji horyzontalnej to jeszcze jest ok, ale jak wstanę i trochę pochodzę to jest masakra :silence: bajzel w chacie, pierdyliard spraw do ogarnięcia a ja bym najchętniej tylko spała :bezradny:

na wszelki wypadek wzięłam już sobie 2 dni wolnego, także do roboty wracam dopiero w środę, a do tego czasu muszę się ogarnąć jakoś :? a jak nie da rady to chyba sobie porobię jakieś badania chociażby te podstawowe, bo tak nie może być :why:

 

w ogóle odliczam dni i 16 sierpnia uciekam w moje ukochane góry :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×