Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Boszsz ale jest mi gorąco, stoję cały czas przy garach... Dziś na obiad makaron z sosem kurkowym, a na deser brownie ( wspaniałe mi wyszło, takie wytrawne, wszak na 70 % czekoladzie :105: ) i bita śmietana z jagodami.

Miał być grill, to bym miała z głowy, bo to monsz obsługuje, ale coś mnie wzięło na gotowanie. Więc hamburgery będą albo na późną kolację, albo jutro.

Cieszę się z tego pichcenia, choć jestem złachana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Tak mogę powiedzieć, bo Syn już po operacji. Już skutki odczuwalne, czyli zniknęło odrętwienie nogi :yeah

 

kosmostrada, ja też w kuchni, choć upał nie daje za wygraną. Trochę się zachmurzyło, w oddali słychać nadchodząca burzę, oby...

Muffinki jagodowe w piecyku, jeszcze zrobię ciastka kokosowe-to dla Wnuczka i Synowej-jest w ciąży, więc trzeba coś lekkostrawnego zawieźć :D Mam zamiar jeszcze udusić dla Nich pierś z kurczaka, robię taką z jabłkiem-jest soczysta.

 

Dzisiaj mam późniejszy obiad, robię kotlety ziemniaczano-pieczarkowe, znalazłam fajny przepis...

I tak niedziela mija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni jadą, w sensie zespoły i kolega redaktor naczelny, ale nie ja. Bo gdybym jechała, to byśmy się zobaczyli :(

 

cyklopka, ten cały "Książę" wie chociaż, że istniejesz ? :D

Tak! Rozmawialiśmy całe 2 minuty :105: Istnieje nawet dokumentacja fotograficzna tego wiekopomnego wydarzenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Tak to z prochami jest, jest wielce prawdopodobne, że z czasem to się unormuje.

A że kiedyś było inaczej o niczym nie świadczy. Nie wkurzaj się i nie zniechęcaj po jednym dniu brania.

 

misty-eyed, No to kamień z serca Ci spadł. :great: Ja wychodzę z założenia, że niedziela przy garach lepsza niż niedziela na łóżku... ;)

 

Słabiaście zrobiło mi się na wieczór... Leżem, nie że nie mam energii, tylko dlatego, że nogą ledwo ciągam fizycznie. :roll:

 

Mam egzystencjalno-przyrodnicze pytanie - po co kobieta ma tak długo okres? Przecież i tak posiadanie dzieci w późniejszym wieku jest niewskazane ewolucyjnie ( ryzyko chorób genetycznych, powikłań, brak sił do odchowywania potomstwa itd) to po co nadal jesteśmy płodne? Chyba że kobieta jest tylko biologiczną maszynką do robienia dzieci, najwyżej potomstwem będzie się zajmowało młodsze rodzeństwo, osobniki wadliwe, chore mają i tak wg natury zginąć, a kobieta wyczerpana ma umrzeć w wieku góra 42 lata... :evil:

A może biologicznie daje to atrakcyjność wobec samców - nadal mogę rozprzestrzeniać Twoje geny kochanie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Tak to z prochami jest, jest wielce prawdopodobne, że z czasem to się unormuje.

A że kiedyś było inaczej o niczym nie świadczy. Nie wkurzaj się i nie zniechęcaj po jednym dniu brania.

Nie no, nie jest to jakiś wielce ogromny problem. Poczekam jakiś czas, to może się unormuje. Żebym tylko znowu nie przytył. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam egzystencjalno-przyrodnicze pytanie - po co kobieta ma tak długo okres? Przecież i tak posiadanie dzieci w późniejszym wieku jest niewskazane ewolucyjnie ( ryzyko chorób genetycznych, powikłań, brak sił do odchowywania potomstwa itd) to po co nadal jesteśmy płodne? Chyba że kobieta jest tylko biologiczną maszynką do robienia dzieci, najwyżej potomstwem będzie się zajmowało młodsze rodzeństwo, osobniki wadliwe, chore mają i tak wg natury zginąć, a kobieta wyczerpana ma umrzeć w wieku góra 42 lata... :evil:

A może biologicznie daje to atrakcyjność wobec samców - nadal mogę rozprzestrzeniać Twoje geny kochanie... :P

totez ja zrobiłam zobie z tym porzadek :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×