Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

to tak jakbys zapytal czy jest tu ktos kto ogarnia gotowanie. Kazdy sie na tym zna roznica czy interesuje cie wiedza kogos kto gotuje w domu czy kogos kto ma restaruacje z giwzdka michlein :pirate: Co za problem to się postarm pomoc :)

Od razu zaznaczam że jestem z tych co nie są w stanie gotować nawet w domu, toteż proszę Cię o cierpliwość i wyrozumiałość.

Sprawa się rozchodzi o to, co zrobić, żeby mieć wi-fi w domu. Znaczy się niby mam wi-fi w domu, ale ojciec nie poda hasła, bo twierdzi że go nie zna (nie przeszkadza mu to jednak łączyć się z wi-fi z coraz to nowych tabletów, telefonów itp) więc tą drogą niestety nic nie zdziałam.

Co zrobić? Kupić drugi router, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłam na ketrelu , Purpurowy - małe dawki działają nasennie , a od 200- 300 mg zaczyna się działanie w chad . Od 600mg w górę bierze się go w schizofrenii . Na mnie 25 mg działało nasennie , jak zapisano mi dawkę 200-300 mg to już po tym spać nie mogłam . Carica Milica

:papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purpurowy Nie za bardzo rozumiem. Tata nie chce ci podac hasla do wifi? Dlaczego :) ? Czy może go nie pamięta? Podłączenie nowego routera jest abrdzo słabym pomysłem bo będziesz musial skonfigurowac go z pierwszym stworzysz nowa podsiec a sygnal od provaidera zostanie bez zmian wiec haslo do wifi bedzie musialo byc to samo. MOzesz kupic internet mobilny, ale to koszty. Jezeli masz mozliwosc to najlepiej zabrac komputer ojcu :) wejsc w panel sterowania > siec i internet > centrum sieci i udostepniania > zarzadzaj sieciam bezprzowodowymi > klikasz prawym przyciskiem na nazwe siecie > wlasciwosci > zabezpieczenia > tam masz pole klucz zabezpieczen sieciowy, odznaczasz checkboxa pokaz znaki > twoim oczom ukazuje sie haslo do wifi. Odkladasz komputer taty na miejsce i korzystasz z interentu a ojciec nic nie wie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purpurowy [\b] Nie za bardzo rozumiem. Tata nie chce ci podac hasla do wifi? Dlaczego :) ? Czy może go nie pamięta? Podłączenie nowego routera jest abrdzo słabym pomysłem bo będziesz musial skonfigurowac go z pierwszym stworzysz nowa podsiec a sygnal od provaidera zostanie bez zmian wiec haslo do wifi bedzie musialo byc to samo. MOzesz kupic internet mobilny, ale to koszty.

No nie chce po prostu podać, twierdząc że nie pamięta.

 

Jezeli masz mozliwosc to najlepiej zabrac komputer ojcu :) wejsc w panel sterowania > siec i internet > centrum sieci i udostepniania > zarzadzaj sieciam bezprzowodowymi > klikasz prawym przyciskiem na nazwe siecie > wlasciwosci > zabezpieczenia > tam masz pole klucz zabezpieczen sieciowy, odznaczasz checkboxa pokaz znaki > twoim oczom ukazuje sie haslo do wifi. Odkladasz komputer taty na miejsce i korzystasz z interentu a ojciec nic nie wie :)

Próbowałem ten sposób, ale nie dało rady, pewnie dlatego że on ma Windows XP na laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czekałam na nocne zakupy , Przywieźli ok . 3- ciej , Dzisiaj odsypiałam do późnego popołudnia , zwlokłam się wreszcie aby przygotować obiado - kolację . Widziałam papieski samolot , wylatujący z Balic . Zrobiliśmy zdjęcia z mężem . Święty jest ten Franciszek , że to wszystko wytrzymał :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, No to kurde zazdraszczam ... :P

 

Przymierzam się do recenzji moich olejków arabskich, co by je umieścić na stronce sklepu ( zależy mi na tym żeby pani się olejki sprzedawały i sprowadzała, sprowadzała... :105: ). Piszę na razie na brudno, aż ołówek gryzę z tej pracy mózgu. Żeby oddać klimat, a zarazem żeby recka była pomocna w wyborze ( nie w stylu- "przyjemny zapach" :roll: ) , czytelna i nie za długa... Wcale to nie jest proste no... :pirate: Czuję się jakbym pisała wypracowanie do szkoły... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz link do xp https://www.youtube.com/watch?v=DTYic6RVjHA. Na prawdę nie rozumiem twojego Taty co to za problem podac ci haslo do wifi? Chyba, ze zdobywasz nowe lvl w World of warcraft i nie starcza ci czas una zycie :pirate: Swoja droga kiedys mialem kolege co jak dostal world of warcraft to go miesiac w szkole nie bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłam na ketrelu , Purpurowy - małe dawki działają nasennie , a od 200- 300 mg zaczyna się działanie w chad . Od 600mg w górę bierze się go w schizofrenii . Na mnie 25 mg działało nasennie , jak zapisano mi dawkę 200-300 mg to już po tym spać nie mogłam . Carica Milica

:papa::papa::papa:

 

100 - 150 p/lękowo

200 - 300 p/psychotycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, zrobi się jajecznicę na pomidorach - foch zniknie tak szybko, jak się pojawił :D Heh, Nihil ma swoje sposoby ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka , w jakim stylu ten Twój Książe ?

Pewnie dziwny, ekhm, znaczy się ekscentryczny, nie mniej niż cyklopka :D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×