Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

HoyaBella, liczba postaci drugoplanowych, ich przodków oraz miejsc skutecznie mi spowalniała proces.

 

Znam nazwiska członków tylko kilku zespół, a słucham wielu :bezradny: Ktoś pomyśli, że tylko udaję, że się nimi interesuję, a to po prostu dziury w pomyślunku.

 

Carica Milica, Wujek Chłodek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

U mnie też pogoda przyjemna, spacerowa, aczkolwiek nigdzie się jeszcze dziś nie wybieram, fizyczność nie pozwala. Korzystając z tego że w chałupie siedzę, latam ze szmatą. W zasadzie dziś to tylko jako fizyczny mogę robić, bo mózg na stand-by-u, nawet nie mam koncepcji co na obiad. Tak naprawdę to najchętniej bym spała, ale mobilizuję się.

 

cyklopka, Mam też takie dziury pamięciowe nawet związane z moimi zainteresowaniami... Po prostu mózg odmawia zapisywania informacji. :roll: Jest to frustrujące, ale co poradzić. :bezradny:

 

Carica Milica, mirunia, Miłego spaceru Dziewczyny!

 

Ḍryāgan, Trzymaj się! Jakiś odkurzacz by się przydał, co by Ci wyssał te myśli z głowy. ;)

 

Purpurowy, Nie wkurzaj się, nic już nie poradzisz, no chyba że pójdziesz do śmietnika i przyniesiesz z powrotem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Nie wkurzaj się, nic już nie poradzisz, no chyba że pójdziesz do śmietnika i przyniesiesz z powrotem... ;)

Zacznijmy od tego że to nie miało prawa wylądować na śmietniku.

Z resztą nie zwykłem grzebać w śmietniku. Chociaż może już powinienem ćwiczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam nazwiska członków tylko kilku zespół, a słucham wielu Ktoś pomyśli, że tylko udaję, że się nimi interesuję, a to po prostu dziury w pomyślunku.

Jeeee! cyklopka groupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Jak sobie będziesz tak powtarzał, to faktycznie kaplica... Proponuję - dam radę, byle do 15tej, dam radę, byle do 15tej... Taka moja mantra bywa. ;)

Przebieżka do domu po pracy na rozładowanie wkurwu?

 

Nihil, Musku jusz ni ma.... Jest jakaś breja z paprochami. Nadrabiam uroczym uśmiechem. ;)

 

Poszłam popatrzeć na moje dobrości na ogródku, min na pomidorki ( już pierwsze zbiory były). Mam jakąś nietypową jedną odmianę, typ zielony, który tylko łapie lekką czerwoność. Widziałam takie pomidory w sprzedaży, ale normalne duże, a nie rodzaj groniasty. Ciekawe jakie będą w smaku. O i takimi myślami zajmuje mózgowiszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ḍryāgan, hej. Trzymaj się w tej robocie. Też mi się dzisiaj myśli tłoczą w głowie, jak muchy do gówna. Nic tylko włosy rwać z głowy.

 

Carica Milica, widzę, że lekki dołek minął i zwolnił miejsca lekkiej górce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×