Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Niemampomysłu, dobrze już, dobrze. Jesteś brzydka. Zrozumieliśmy ... A teraz może już z łaski swojej wykurwiaj, co ? ;)

 

A tak serio: WIELKI SZACUN ( :uklon: ) dla Trolla, który takiego "Wkręta", jak Niemampomysłu wymyślił :D W życiu nie uwierzę, że ona miałaby istnieć naprawdę - heh, chyba już definitywnie utraciłbym wiarę w ten zamysł Boga przy "Akcie Stworzenia" ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, Carica Milica, tym razem już nie do psychiatryka, a tej celi w Sukkuba-sadnesski Infernie :D

 

Nihil! Teraz będziesz skumlał pod bramami mej otchłani, a ja pomyślę o srogiej karze. :evil:

 

silence_sadness, Liczę, że sprezentujesz mi coś ponad ten klasyczny kocioł z wrzącym olejem :D Wiedz, że jestem spragniony wrażeń :D:twisted: Heh, co do szczegółów - pozostawiam je w gestii Twej wyobraźni :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ekstra, :uklon::uklon::uklon:

 

może zrobisz kiedyś cosplay Ciri? :D

W sumie poprzez grę istnieje już dorosła Ciri, więc jak najbardziej kusi, tylko to trzeba zamawiać skórzane elementy odzieży, nie jest to najłatwiejszy kostium, a ja w sumie cosplayem się zajmuję od przedwczoraj :mhm:

 

mirunia, dzięki. Żeby mi się za bardzo nie spodobało, bo będę tak chodzić po ulicy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jesteś brzydka a z tym co robisz na twarzy wyglądasz jak ktoś kogo należy się bać i tylko bać.

Masz brzydki nos.

Nie mówiłem, że genialny Troll ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ja już umiem się posługiwać mieczem ;)

 

varelse, dwanaście lat tego koloru szukałam (od premiery Pearl Harbor), a ty mi mówisz, że to jednak nie to? :o

 

OK, teraz mi ładnie wytłumaczcie dlaczego zostałam wciągnięta w dyskusję, w której nie brałam udziału i to jeszcze postawiona po stronie, po której się nie opowiedziałam. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, wiesz co jest śmieszne? Ale w smutnym tego słowa znaczeniu?

 

To że ja uważam, że Nihil się zachował bardzo chamsko, a reszta nie miała prawa tego usprawiedliwiać "komplementem", bo zaczepianie kobiet - jakichkolwiek, to nigdy nie jest komplement, tak samo jak gwizdanie na ulicy za przechodzącą dziewczyną czy klepanie w pupę kelnerki. Przyzwalając na takie zachowania ułatwiamy usprawiedliwianie przemocy na tle seksualnym albo jej bagatelizowanie. Ale nie odzywałam się, bo sądziłam, że nie warto, skoro temat i tak zaraz leci do kosza.

 

Żadna z osób, z którymi się kłóciłaś nie dodała ostatnio zdjęcia, więc nie możesz się im odgryźć, to padło na mnie, jedyną osobę, która faktycznie uważa, że tekst od którego się cała gównoburza zaczęła był obraźliwy.

 

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jam ten "dziwek bez szkoły" :D Savoir-vivre'u nie znajo ;)

 

Btw. Kurde, co to się porobiło - żeby od prostego degenerata tej kultury wymagać ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuje postów Niemampomysłu, ponieważ niemampomysłu ;) tylko skoro Was tak wkurza po co jej odpisujecie?w ten sposób tylko ta machina się nakręca chyba że to rodzaj rozrywki na forum ...miłej zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak z dziecmi, czuje sie jak w pracy ten zaczal, a wiecie kto konczy, madrzejszy :shock: Nie czytalam, nie wiem o co poszło, ale zamiast przezywac po x razy zjedzcie snickersa, dobrze Wam to zrobi... :hide:

 

Ja w ogole fotki nie dodam bo mam garbaty nos, od uderzenia w młodosci piłka, uszy jak słon odstajace, tradzik a jedynie co jest ok to sztuczna szczeka :) i to jest prawda :why:

 

 

Wszyscy jestescie piekniejsi ode mnie :(

 

 

Tez zjem snickersa, czekolada powoduje endorfinki... :great::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×