Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj nie było mi dobrze po nim, miałem zawroty głowy a byłem w pracy (mimo niedzieli...).. oj trochę zacząłem panikować... w pewnym momencie bałem się wstać od kompa i przejść się w inne miejsce (a muszę czasami sporo polatać w pracy)... zobaczymy jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadę na Baclo już 5 lat dzień w dzień( dawka 25 mg średnio ). Miałem przez ten okres może z miesiąc wymuszonej przerwy kiedy będąc za granica zabrakło " paliwa " ;) . Nawet sie nie zastanawiam czy jestem od tego uzależniony ,,,

Mam jedak zamiar rozstać się z baclo , bo to juz za długo i chyba przestał mi ten lek już pomagać .

Z uboków po 4 latach brania leku zauważyłem ,że lek powoduje problemy z oddychaniem( płytki szybki oddech )- ( w ulotce pisze ,że to depresja oddechowa ).Żeby to zwalczyć biore teofilinę ,,, nie znalazłem jak dotąd leku na chorobę zwaną życiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskocze Cię mam za sobą odstawke benzo, chodzilam po ścianach :( I odstawke SSRI,SNRI jest ciężko je odstawić, ale gorzej bylo z benzo.

Możesz mieć inne zdanie,ale nie gorączkuj się tak :?

 

-- 11 lip 2016, 20:01 --

 

Kalebx3, Mam na myśli combo baclo z benzo. Samo baclo nie uzależnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też. W niskich dawkach nie czuję żadnego relaksacyjnego działania, a w dużych, mam jakąś taką brudną faze, wcale nie przyjemną. Ten lek nie ma dla mnie żadnej wartości terapeutyvznej czy rekreacyjnej. Klonik 4ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jakąś taką brudną faze, wcale nie przyjemną.

Trafnie to opisales.Wylacznie takie brudne i puste dzialanie.Ni to GABA, ni to dopamina, nie ma zadnego pozytywnego dzialania w porownaniu do alkoholu.

Ci co czuja dopamine na tym leku to typowi nakreceni pseudoznawcy co za kazdym razem ratuje ich tylko placebo.

No ale przeciez sa badania, posrednie dzialanie ;):lol:

Jak ktos chce zeby mu w glowie sie pokrecilo to niech se jebnie nia w sciane - efekt murowany :lol:

Ten lek nawet porzadnie miesni nie rozluznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321,

Trafnie to opisales.Wylacznie takie brudne i puste dzialanie.Ni to GABA, ni to dopamina, nie ma zadnego pozytywnego dzialania w porownaniu do alkoholu.

 

pewnie dlatego wciągnąłeś dawkę 400mg :great:

 

ogólnie nie ma to jak psioczyć na lek, którego ma się pełne szuflady i lata się po niego po różnych lekarzach byle jak najwięcej skombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321,
Trafnie to opisales.Wylacznie takie brudne i puste dzialanie.Ni to GABA, ni to dopamina, nie ma zadnego pozytywnego dzialania w porownaniu do alkoholu.

 

pewnie dlatego wciągnąłeś dawkę 400mg :great:

 

ogólnie nie ma to jak psioczyć na lek, którego ma się pełne szuflady i lata się po niego po różnych lekarzach byle jak najwięcej skombinować.

 

Duzo ludzi na forum porownuje dzialanie baklo do alkoholu z powodu agonizmu NMDA, stad moje porownanie wlasnie do niego.

Kto powiedzial Ci ze latam po lekarzach, koluje i "wciagam :great: " kosmiczne dawki? Mi wystarcza jedna wizyta u rodzinnego z zaswiadczeniem na ow lek.Zostaja czesto pozostalosci z poprzedniego miesiaca, dlatego tak mi sie te tabletki zbieraja.Czesto gubie, gdzies zostawiam, i wtedy mam w pogotowiu zapas.

 

Pewnie jestes kolejnym trollem ktory nigdy nie bral leku i po przeczytaniu wikipedii wie juz wszystko i dzieli sie swoimi "doswiadczeniami" na forum dla ludzi, ktorzy naprawde chca sie leczyc i szukaja kola ratunkowego.

W moim przypadku lek zupelnie nie zdal egzaminu, komu innemu moze pomoc.Co czlowiek to reakcja

Ja wyrazilem tylko swoja opinie, osobiste spostrzezenia o tym leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, sam napisałeś ze wziąłeś 400mg.

taaa pewnie nigdy tego leku nie wziąłem, widzisz jakie bzdury wypisujesz? baclo biore od dawna i jest to dla mnie najlepsza substancja a brałem już wiele, wszystko mi sie na baclo podoba, dobrze mi się słucha muzyki, dobrze mi się rozmawia, jedzenie smakuje, filmy pochłaniają, gra w szachy, ogólnie wszystko nabiera koloru, libido rośnie, nie ma kaca, można prowadzić samochód.

jedyny minus to że trochę mdli i że nie można tego brać codziennie bo rośnie tolerka, trzeba robić przerwy.

 

ale ty bedziesz wmawiał ludziom, że jak im się baclo podoba to na pewno placebo, siedzisz im w głowach i wiesz lepiej od nich co odczuwają, nie wydaje ci sie, ze to troche aroganckie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ty bedziesz wmawiał ludziom, że jak im się baclo podoba to na pewno placebo, siedzisz im w głowach i wiesz lepiej od nich co odczuwają, nie wydaje ci sie, ze to troche aroganckie?

Wes wypjerdalaj trollu.Te wasze dygresje w tematach o lekach zaczynaja wkvrwiac ludzi.

Jeden post w ktorym wystapilo slowo "placebo" i "pseudoznawca" dotyczyl tych ludzi co "czuja na nim dopamine".Dalej nie rozumiesz?Czytaj ze zrozumieniem, a nie wylapujesz slowka wyrwane z kontekstu :roll: .

 

-- 14 lip 2016, 20:02 --

 

Znasz sie choc troche na tym?Umiesz odroznic dzialanie poszczegolnych monoamin? W tym poscie m.in. chcialem podwazyc badania, ktore czytaja ci ludzie ktorzy nawet tego nie brali.Wg. niektorych osob baklo zwieksza posrednio dopamine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie o tym pisze, ktoś czuje dopamine na tym leku to jest pseudoznawcą, ja np. czuje dopamine na tym leku, tylko, że ja nie biorę 150mg na dzień bo wtedy to już bym pewnie nic nie czuł na tym leku.

 

podobno podwyzsza dopamine w korze czolowej

 

jak widać sam pisałeś, że podwyższa dope.

 

SZACH

 

a chamskie odzywki zostały zgłoszone

 

MAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×