Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myslicie często o smierci ?


tomek23

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkminy o śmierci przychodzą najczęściej z braku laku czyli zajęcia, które będzie nas pochłaniało. Tak że idziemy spać i myślimy co to jutro będziemy robić. Albo ze strachu. Wydygani jesteśmy o każdą grubszą sprawę w naszym życiu i nie wiemy, że przez to te grubsze sprawy ulatują nam z oczu mimo swojej grubości i dopiero jest przypał. Trzeba żyć, bo kogo by woził pan kierowca z autobusu jak nie ciebie? A kto bedzie pracował za Ciebie? A do kogo paragon z pogardą rzucać będzie młoda siksa z żabki? Takie myśli o śmierci odganiam delektowaniem się chwilą. Wstaje rano, opylam sobie elegancko kiełbase, a jak mnie zamułka łapie w stylu "co będzie jak umre, jak to jest umrzeć, to jest bezsensu" to zaczynam delektować się kiełbasą. Ciesze sie ze siedze w cieplym domu i szamie sobie ją na legalu z bułeczką i popijam herbatę. Jakie to dobre! Na mnie działa. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, często myślę o śmierci i myślę, że to będzie uwolnienie się od cierpienia na ziemi, ukojenie i szczęście, koniec męczarni na ziemi gdzie nie zaznałam miłości.

 

Mordeczko, ale zaznasz miłości :) I dzieki temu ze jej nigdy nie zaznalas bedziesz w stanie delektować się nią bardziej niż inni. To wszystko zależy od Ciebie. Nic nie jest nam pisane. Bedzie gitesik tylko pokochaj najpierw siebie i doceń się wreszcie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×