Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związek i jego problem


Rekomendowane odpowiedzi

refren,

chyba nie , jak byłam duzo młodsza . byłam jeszcze bardziej radykalna w swoich poglądach i przekonaniach, teraz i tak sporo odpusciłam, własnie pod wpływem przezyć , kiedys nie uznawałam żadnych kompromisów i było jak sie komus nie podoba do widzenia , odrazu, troche sie zmieniłam i mysle ,ze na lepsze, pełna bezkomropmisowosc tez nie jest dobra

 

jw1994

ja bym tez odpuściła póki co, niech sie panna uspokoi troche albo niech sobie idzie, jak nie jest gotowa do seksu to niech nie podpuszcza az do takich sytuacji, przez pewien czas mozna,ale gdy to trwa dłuzej to juz robi sie głupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed przeczytaniem Waszych postów doszedłem do wniosku, Ona już dobrze wie czego ja chce.

Boi się tego zrobić, bo ma lęk, że wpadniemy koleżanka jej nie dawno wpadła...

 

Niektórzy tu mają na prawdę niezłą fantazję "bez charakteru" "niezdecydowana"

"nie każdy zasługuje na to żeby go kochac"

tahela Haha nie wiem co robisz na forum psychologicznym Twojej wypowiedzi nie będę komentować ;)

 

Jest zdecydowana żeby to zrobić, pragnie mnie, chce być ze mną całe zycie i na prawdę się stara a seks to problem trochę a w zasadzie jego brak

 

W piątek byliśmy na imprezie i popiliśmy, sama zaczęła temat, mówiła ze dużo myślała o tym zeby to zrobić, że to zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, no sie okaze, ja tam stawiam ze sie nie uda. A co do lęku to mozemy sobie wyłacznie gdybać jak i gdybać że jest zapchajdziura, tak czy owak zwiazek bez seksu nie jest normalny i sa powody moga byc rozne, niemniej jak ktos nie chce seksu z roznych powodów to sie powinien wiazac z aseksualną osoba i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw1994

 

Mam nadzieję, że nie poczujesz się urażony tym co napiszę, ale jak czytam Twoje posty, to się trochę nie dziwię dziewczynie. Jeśli dla niej to naprawdę ma być pierwszy raz, to Twoje zachowanie musi ją odstraszać. Postaraj się na chwilę wyjść z siebie i zobacz jak to emocjonalnie traktujesz. Twoje nastawienie bardziej przypomina nerwowego pieska ocierającego się o czyjąś nogę, niż mężczyznę, który chce razem z partnerką czerpać przyjemność z seksu. To jest taki moment, w którym to Ty musisz mieć kontrolę nad całą sytuacją, a póki co to ona ma. Zaprzeczysz, ale teraz byłbyś w stanie zrobić wszystko, byle tylko poszła z Tobą do łóżka. Wiem, że jesteś bardzo zakochany i się na nią dosłownie ślinisz, ale takim podejściem szkodzisz sobie i jej...

 

PS. Mam nieodparte wrażenie, że ona trochę się Tobą bawi. To trochę wygląda, jakby ona sprawdzała jak długo może tak Ciebie zwodzić. Będziesz jej bronił i wybielał, ale dziewczyna w tym wieku bardzo lubi testować to jak działa na faceta, bo to nieźle łechta ego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw1994, no to zróbcie,żyjcie długo i szcżesliwie,

no niestety nie kazdy zasługuje zeby byc kochanym, ale nawet Trynkiewicz znalazł zaburzona wiec kazdy moze znaleźć,

rozumiem ,ze ty twierdzisz ,ze kazdy zasługuje na miłośc ? no dobrze rozumiem niech bije , pije ,ale przecież kocham, niech cie nakręca , niech cię podkręca i niech to trwa,

jesli ktos kłamie zdradza, nie szanuje, ja bym odpusciła i przeważnie odpuszczam z błahszych powodów niz te przezemnie wymienione,

ja swoje wiem , tak samo myśle ,ze nie kazdy rodzic zasługuje na miłosc , jesli jest beznadziejnym rodzicem a nawet nie kazde dziecko jeśli wypełnia norme z ballady o Januszku, nie mowie ,ze to sa proste sytuacje i ,ze łatwo powiedziec dosc, ale po prostu czasem trzeba,

naprawde sie dziwie kobietom , które pozwalaja sie np. zdradzać i wiedzą o tym dobrze i nie walczą z tym i trwaja,

a twoja dziewczyna zachowuje sie tak jakby jednak cie nie szanowała, takie zachowania to niestety gówniarskie i niedojrzałe,

akurat sama jestem zwolenniczka najpierw pochodzenia po parku za rączke nawet jak sie ma lat 60 i szuka kogos, ale co za długo to nie zdrowo a dziewczyny mimo wszystko tez lubia seks, i chociaz moze dla kobiet to trudniejsze to jednak jak lubią partnera i twierdza,ze chca z nim byc to lęki mijają, skoro ma tyle watpliwosci to cos jest nie halo,

nie musi ci sie podobac to co pisze,ale pisze z sensem,

ostatnio mam wrażenie ,ze sporo postów w tej tematyce pisze jedna i ta sama osoba ,być moze pod róznymi IP, moze sie mylę , tego nie wiem to akurat tylko wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy owak zwiazek bez seksu nie jest normalny i sa powody moga byc rozne, niemniej jak ktos nie chce seksu z roznych powodów to sie powinien wiazac z aseksualną osoba i po problemie.

 

Małżeństwo bez seksu nie jest normalne. "Związek" to trochę co innego. Dziewczyna ma 20 lat i chłopaka, który wariuje na punkcie seksu (choć sama się też do tego przyczynia), a co jeśli rzeczywiście wpadnie? Czy jw1994 jest na to gotowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed przeczytaniem Waszych postów doszedłem do wniosku, Ona już dobrze wie czego ja chce.

Boi się tego zrobić, bo ma lęk, że wpadniemy koleżanka jej nie dawno wpadła... .

:shock: będziecie uprawiac seks dopiero gdy zachce się jej potomka ? to nieczesto poruchasz ;)

To żart ofc, bo trudno mi brac na poważnie teksty o leku przed ciązą, gdy do wyboru do koloru jest metod antykoncepcyjnych. Postawa tej panny jest dziwna, powinna się wybrać albo do ginekologa albo do psychologa, zamiast tego wodzi Cie za nos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed przeczytaniem Waszych postów doszedłem do wniosku, Ona już dobrze wie czego ja chce.

Boi się tego zrobić, bo ma lęk, że wpadniemy koleżanka jej nie dawno wpadła... .

:shock: będziecie uprawiac seks dopiero gdy zachce się jej potomka ? to nieczesto poruchasz ;)

To żart ofc, bo trudno mi brac na poważnie teksty o leku przed ciązą, gdy do wyboru do koloru jest metod antykoncepcyjnych. Postawa tej panny jest dziwna, powinna się wybrać albo do ginekologa albo do psychologa, zamiast tego wodzi Cie za nos.

 

Metod antykoncepcji jest wiele ale żadna nie zapewnia 100% skuteczności. Jeżeli tak bardzo się boi się że będzie miała dziecko z mężczyzną którego kocha (to smutne) to zawsze można łączyć ze sobą stosowanie niektórych metoda antykoncepcji. Jednak myślę że oprócz tego potrzebna jest interwencja psychologa /psychoterapeuty który skonfrontuje myślenie tej dziewczyny z rzeczywistością ponieważ ewidentnie lęk ten jest niewspółmierny do szansy zajścia w ciąże przy zastosowaniu antykoncepcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×