Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No i co tam Kochani, jakie plany na wieczór?

 

Miłe spotkanie. Pyszna kawa, ciasta, domowy chlebek z pastami. Menu bardzo fit, bezglutenowo i wegetariańsko

( brownie na kaszy jaglanej, marchewkowe na mące gryczanej i takie tam). Będę miała miejscówkę na dojście w kapciach. ;)

Pojechaliśmy na pierwsze zameldowanie się u weta z futrzanym przestępcą, potem małe zakupy, obiad i teraz klapłam z kawą.

Mamy iść wieczorem do kina (znów z całą poranną bandą). :zonk:

Pogoda śnięta, popaduje, mnie boli kark z porannego napięcia. Czyżby mi się szykowała weekendowa drzemka? 8)

 

na_leśnik, Dziabnęłam prawdziwą kawę, a co tam. :D Dzięki za dobrą energię.

 

Mirunia Platek odezwijcie się Dziewczynki, jak się dziś czujecie.

 

Purpurowy, Boję się, że to nie real ją wciągnął, tylko jest nie za dobrze... :( Może się odezwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

Ja sobie zyje pomalu ;) Piekna pogoda W Kraku --- plus 15 i slonko bylo wiec bylam na spacerku a pozniej w Rossku , w pepco ( gdzie nabylam fajna kiece na skorzastym pasku , za cale 20 zl, bedzie do mojej kurtki z eco skory) i w Lidlu po suszone pomidorki bo teraz jest promocja ze dwa slokiki sa za 8 zl.

A w domu popralam , pomylam kuchnie , pocwiczylam i zrobilam na obiad kuraka w pomidorowym sosie z migdalami .Teraz zupe jeszcze gotuje.

 

Martwie sie ta resekcja bo nie mam na nia kasy :bezradny::bezradny:

 

kosmostrada, super mialas wyjscie Kochana :105::great: :******** i bedziesz miala fajne miejsce na ciacho i to ciacho zdrowe. Uwielbiam takie knajpki.

Na jaki film sie wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana! zazdraszczam pogody...

Ja wczoraj się nasprzątałam, to weekend mam luźny. :yeah:

Ale to dziwne z tą resekcją, wszędzie jest odpłatna? Że niby co masz na ubezpieczenie - już tylko wyrwanie tego zęba? :shock:

Mamy iść na "Zjawę". Sama nie wiem, czy się wybrać, wieki nie byłam w kinie z wiadomych powodów.

 

Davin, Davinku, ale tak nie można za często... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Purpurowy, :papa::papa::papa: Hey , hey . Ja to nie wiem co bede dzis porabiala jeszcze...

 

kosmostrada, tak odplatne to jest niestety i idzie w gruba kase bo to chirurgiczna robota a odplatne wszedzie , dzwonilam do funduszu ... Kiedys bylo za free ale to zniesli i pozniej slucha czlowek od dentystow ze zeby nienajaldniejsze a skad brac na leczenie i inne zabiegi je upiekszajace???

Co do kina to jak nie czujesz sie na silach to moze nie idz. Ja kin nie znosze , juz po smierci mamy miewalam w nich ataki paniki , pozniej jakis czas chodzilam a teraz tez nie lubie bo sie czuje jak zamknieta w klatce , w dodatku ciemnosci tez na mnie za dobrze nie wplywaja.Wole jednak inne rozrywki , typu festiwale jedzenia czy koncerty . Wprawdzie na tych jest multum ludzi ale nie sa zamkniete drzwi :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, 5,- zł :pirate:

 

platek rozy, 4,80 zł :pirate:

 

Wstałam rano, obejrzałam Teleexpress... Żartuję, nienawidzę Teleexpressu :evil:

 

Znajoma pytała na fb, jakie gry polecamy, kiedy jest chora i zmęczona, napisałam przy jakich grach odpoczywam, a z jakich musiałam zrezygnować, to mnie wyśmiała, że ja takich starych gier jeszcze nie przeszłam w całości, poza tym są udzie, którzy mają więcej obowiązków niż ja, a znajdą czas, żeby grać w nowości i wszystko co lubią. Jak jej delikatnie napisałam, że to niemiłe, to mi wyjechała, że nie znam się na przyjacielskim droczeniu, nie umiem merytorycznie dyskutować i skasowała mi posta :lol:

 

Ech, biorę te leki, jestem grzeczna, a problemy ze snem, z hałasem i z takimi drobnymi rzeczami, na które chcąc, nie chcąc zwracam uwagę nie mijają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

Kolejny dzień chorowania, chociaż częściej dzisiaj wstaję. Alem słabiutka, bez sił, pocę się z osłabienia. Parę jakichś czynności wykonam i siadam albo poleguję. :bezradny: Skoro wczoraj byłam u lekarza i wyszłam na dwór, to dzisiaj przy słonecznej pogodzie odważyłam się wyjść do apteki po syrop prawoślazowy, a przy okazji do spożywczaka. Wróciłam znowu mokra, szybka przebieranka i pod kołdrę. Jak doszłam do siebie, to ugotowałam szybką jarzynową z mrożonki i nastawiłam pranie ze stertą moich piżam i koszulek, bo już nie miałam w co się przebierać... i mnóstwem powłoczek na jaśka.

Takie uroki grypy. :bezradny: Ważne, że osłuchana jestem, a siły powoli przyjdą, trzeba czasu. Apetytu dalej brak, chyba winno-kwaśny kisiel sobie zrobię.

kosmostrada, fajny wypad miałaś na kawusię, blisko, miło i smacznie. :great: A z kinem możesz się zmierzyć, kto kogo przechytrzy. :D

Z futrzakiem w porządku po wizycie? Przestępca na wolności? :D

 

platek rozy, to se podgoniłaś robotę w domu, lubię tak ogarnąć w weekend dom... ale teraz muszę poczekać.

Ciekawa jestem ile zaśpiewają Ci za tę resekcję... to bandytyzm w biały dzień żeby Klinika Stom. nie robiła tego na NFZ.!

 

Cześć Chłopaki Wszystkie!!! :papa: Widzę, że były męskie rozmowy... Alcooliques21.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Poczytałam recenzje i faktycznie do obejrzenia w chałupie. Ludzie piszą, że zajawka to wszystko co się w filmie dzieje - zaatakował go niedźwiedź, zostawili go na pewną śmierć , szuka zemsty... :roll:

Kusi mnie za to ten nowy Tarantino, lubię go okrutnie.

 

platek rozy, kiedyś kino uwielbiałam, teraz tak jak mówisz - czuję dyskomfort... :bezradny:

 

mirunia, No cześć Słońce! Wiadomo ku lepszemu będzie szło, ale słabiutka jeszcze będziesz. Ale chyba do pracy się w poniedziałek nie wybierasz?

Bardzo mnie kusi zmierzyć się z kinem, choć nie wiem, czy to najlepszy moment. :zonk:

Przestępca na wolności, czipa już ma więc mu nie zamontowali , kaucji nie wzięli :mrgreen: , ale musimy się meldować bezwarunkowo co 5 dni, nie może mieć kontaktu z innymi ludźmi i psami :shock: i nie może zachorować, czy cuś, bo nie można mu podać żadnych lekarstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×