Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam przed chwilą wiadomość, ale chyba się nie opublikowała, więc jeszcze raz:

Marwil, jakoś strasznie nie chcę iść do szpitala. Wzbraniam się przed tym rękami i nogami. Wizyty u lekarza mam teraz, co dwa tygodnie no i oczywiście powrót do Abilify.

Joaszka, napisz coś więcej, jak już będziesz w szpitalu, może uda się i mnie przekonać.

 

To gut- pod kontrolą.

Co do szpitala, to jak się i tak nie funkcjonuje pomimo wolności - można pójść, oby na jakiś ludzki oddział dla afektywnych.

Np. na Sobieskiego w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, dziewczyny :) to strasznie miłe.

Napiszę we wtorek (19.01) wszystko. Zastanawiałam się już nieraz nad pisaniem bloga, ale zbyt często (ech, właściwie zawsze) mam zbyt wielki mętlik w głowie, żeby analizować to, co się we mnie dzieje i przekształcać to w zdania, historie, akapity... Kiedyś pisałam dużo, teraz - ciężko sklecić mi kilka dobrych, sensownych zdań.

 

Ciąglę dostaję sygnały, że wymyśliłam sobie to, jak się czuję. Że jestem hipochondryczką, że się nakręcam, że chcę zwrócić na siebie uwagę. Te słowa tak bardzo bolą, gdy płyną ze strony najbliższych.

 

Próbuję organizować sobie czas do wtorku. Wczoraj nie wstałam z łóżka. Ghh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Joaszko zawalcz o zrozumienie w domu,to bardzo ważne mieć oparcie w najbliższych(!)Podsuwaj jakieś broszury o chorobie,książki-zabierz kogoś ze soba na jakąś wizyte do lekarza,niech wytłumaczy na czym polega Twoja choroba.Kłótnie,obrażanie się jak zwykle "dokopują do pieca"...Rozmawiaj z nimi,krzyk niczego nie da-on tylko dzieli,a w tych stanach krzyczeć najprościej... :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pięknie.Dla mnie bez Chorwacji nie ma wakacji...jeżdżę tam co roku,ludzie tacy cudowni,ciepli no i sam kraj przepiękny.Jedziesz tunelami,wykutymi w skalach,z jednej strony góry z drugiej morze...no i architektura-bajka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×